У якості гуманітарної допомоги: Україна може безкоштовно отримати казахстанську вакцину від коронавірусу

QazVac знаходиться в списку вакцин проти коронавіруса, які поки не отримали схвалення Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), інформують Патріоти України.
Як повідомляє Telegram-канал «Sputnik Казахстан», Україна хоче отримати казахстанську вакцину QazVac від коронавіруса в якості гуманітарної допомоги. Можливість безкоштовних поставок препарату обговорювали міністр торгівлі та інтеграції Казахстану Бахит Султанов і прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Зараз в Казахстані доступні чотири вакцини. Крім вітчизняної QazVac в країні можна зробити щеплення російським препаратом «Спутник V», арабо-китайським Hayat-Vax і китайським препаратом від Sinovac Biotech. Реєстрацію також отримала американська вакцина Pfizer, проте її поставки в Казахстан поки не почалися.

З архіву ПУ. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

четвер, 5 серпень 2021, 23:30

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України 5 серпня 2020 року. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не б...

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...