У Японії випробували космічний двигун, паливо для котрого отримують з фекалій свійських тварин

Як повідомляє Phys.org, японська приватна компанія Interstellar Technologies провела випробування космічного двигуна, який працює на паливі з переробленого коров'ячого гною. Установку протестували на полігоні у селищі Тайки, що на північному острові Хоккайдо.

Під час випробування ракетний двигун на рідкому біометані з відходів життєдіяльності великої рогатої худоби працював протягом 10 секунд. Ресурси для виробництва пального було отримано з двох місцевих молочних ферм.

За словами генерального директора Interstellar Technologies Такахіро Інагави, його компанії вдалося переробити гній на пальне з високими експлуатаційними характеристиками.

Надалі підприємство розраховує використовувати біометан свого виробництва для запуску супутників на орбіту разом із японською компанією Air Water.

Своєю чергою в Air Water зазначили, що використання відходів тваринницьких ферм як енергоресурсів допоможе Японії посилити свою енергетичну безпеку, оскільки країна не має власних запасів вугілля, нафти або газу в достатній кількості.

Більшості людей вона добре знайома: Яка хвороба стане причиною наступної пандемії

субота, 20 квітень 2024, 19:30

Більш ніж половина, а саме 57% провідних науковців у галузі охорони здоров'я впевнені, що наступним інфекційним захворюванням, яке спричинить смертельну пандемію, стане новий штам вірусу грипу. Про це пише The Guardian, передають Патріоти України. У мі...

На Київщині 5 підлітків "запросили в гості" та зґвалтували малолітню дівчинку

субота, 20 квітень 2024, 18:15

У Київській області судили 5 підлітків через групове зґвалтування малолітньої дівчини. Серед підозрюваних - дорослий хлопець, студентка 1 курсу училища, яка має на утриманні дитину, учень 9 класу та дві учениці 8 і 9 класів. Про це йдеться у вироку Вас...