
Як повідомляє Phys.org, японська приватна компанія Interstellar Technologies провела випробування космічного двигуна, який працює на паливі з переробленого коров'ячого гною. Установку протестували на полігоні у селищі Тайки, що на північному острові Хоккайдо.
Під час випробування ракетний двигун на рідкому біометані з відходів життєдіяльності великої рогатої худоби працював протягом 10 секунд. Ресурси для виробництва пального було отримано з двох місцевих молочних ферм.
За словами генерального директора Interstellar Technologies Такахіро Інагави, його компанії вдалося переробити гній на пальне з високими експлуатаційними характеристиками.
Надалі підприємство розраховує використовувати біометан свого виробництва для запуску супутників на орбіту разом із японською компанією Air Water.
Своєю чергою в Air Water зазначили, що використання відходів тваринницьких ферм як енергоресурсів допоможе Японії посилити свою енергетичну безпеку, оскільки країна не має власних запасів вугілля, нафти або газу в достатній кількості.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...