У її руках нешкідливі речовини ставали отрутою: Медсестру визнали винною у вбивстві семи немовлят

Британську медсестру визнали винною у вбивстві семи немовлят і спробі вбити ще шістьох у лікарні, де вона працювала. 33-річна Люсі Летбі завдавала шкоди немовлятам, які перебували під її опікою, вводячи повітря в їхню кров, перегодовуючи їх молоком, фізично нападаючи на них і отруюючи їх інсуліном. Про завершальну стадію слухання справи у коронному суді Манчестера повідомляє The Guardian, передають Патріоти України.

Свої злочини медсестра вчиняла у відділенні для новонароджених у проміжку часу між 2015 і 2016 роками. Прокурори стверджували, що її намір полягав у тому, щоб вбити немовлят, водночас обманюючи своїх колег, щоб вони повірили в природну причину смерті.

Коли в лікарні зауважили різке зростання кількості немовлят, які вмирають або стан яких несподівано погіршуються, і не знайшли цьому медичного пояснення, поліція почала розслідування.

Після судового розгляду, який тривав 10 місяців, журі у складі семи жінок і чотирьох чоловіків вирішило, що вона винна в нападах, які звинувачення назвали "наполегливими, розрахованими та холоднокровними".

“Вона робила все можливе, щоб приховати свої злочини, змінюючи способи, якими вона неодноразово завдавала шкоди дітям, які перебували під її опікою... У її руках нешкідливі речовини, такі як повітря, молоко, рідини, або ліки, такі як інсулін, ставали смертельними. Вона використала своє ремесло, щоб завдати шкоди, горя та смерті”, - говорила в обвинувальній промові Паскаль Джонс, старший прокурор Королівської прокуратури.

Вирок Летбі буде винесено у понеділок, 21 серпня. Очікується, що її засудять до довічного терміну ув’язнення.

Проникають із кишківника! Вчені шокували, що за втратою зору стоять бактерії

неділя, 3 березень 2024, 11:38

Група дослідників з Китаю та Великої Британії зробила важливе відкриття, яке може змінити розуміння та лікування деяких очних захворювань. Вони виявили, що у мишей з мутацією певного гена, відомого як Crumbs homolog 1 (CRB1), бактерії з кишківника потр...

Не пропустіть! Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 10:39

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковано у журналі Alzheimer's & Dementia, передають Па...