У Індійському штаті Джаркханд ловлять слона, який за два місяці вбив 16 осіб

Останній напад трапився 22 червня, коли слон убив літню пару, яка вийшла на вулицю села незадовго до світанку.

Ілюстрація: відкриті джерела ІнтернетТварину вигнали зі стада за буйну поведінку і суперництво за самок, вважають експерти. Але вона нападає тільки на тих, хто близько підходив. В індійському штаті Джаркханд відкинутий стадом слон за два місяці вбив 16 осіб, пише Daily Mail, передають Патріоти України.

Серія нападів слона сталася в травні і червні. Останній напад трапився 22 червня, коли слон убив літню пару, яка вийшла на вулицю села незадовго до світанку.

При цьому повідомляється, що тварина не вламувалася в будинки, а атакувала лише тих, хто підходив до неї надто близько або опинявся на її шляху.

Офіцер місцевої лісової служби Сатиш Чандра Рай заявив, що на людей нападає дорослий слон, якому 15-16 років. "Швидше за все, у тварини почався гін, і її вигнали зі стада за буйну поведінку і суперництво за самок", - вважає Рай.

Спіймати слона поки не вдалося, проте лісничі встановили, що він переслідує свою отару, сподіваючись возз'єднатися з ним.

Неймовірний гол: Гравець збірної України врятував команду від поразки у Франції

субота, 2 березень 2024, 22:55

Півзахисник Бордо Данило Ігнатенко відзначився голом у матчі проти Родеза в рамках другого дивізіону чемпіонату Франції, передають Патріоти України. Бордо першим відкрив рахунок, проте до кінця першого тайму Родез двічі забив і вийшов уперед. Гості дов...

Уламок був на стінці аорти: В Україні лікарі провели надскладну операцію, врятувавши воїнові життя

субота, 2 березень 2024, 21:28

Українські лікарі виконали надскладну операцію та врятувати життя воїнові. Хірургам вдалося дістати уламок з задньої стінки аорти пацієнта. Про це повідомив лікар-хірург швидкої та невідкладної допомоги Олександрівської лікарні, асистент кафедри хірург...