У його день народження: На Донбасі ліквідували найманця з Росії на прізвисько "Пумба" (фото)

Окупант "відсвяткував" 38-річчя дещо специфічно.

На Донбасі ліквідували російського найманця Віталія Коломійцева на прізвисько "Пумба". Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штафан "Штірліц" в своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Пумба" став "вантажем 200" в суботу, 30 листопада. Він був родом зі Ставропольського краю (Росія). Народився 30 листопада 1981 року. Як виходить, помер в свій день народження.

За даними сайту "Миротворець", бойовик Коломійцев брав участь в бойових діях на території Донецької області в складі бандформування "батальйон "Схід" жетон 09801, нагороджений відзнаками "ДНР".


Відпочинок у 2021 році на Чорному морі: Які умови пропонують туристам і скільки доведеться заплатити (фото)

неділя, 16 травень 2021, 8:26

Пандемія коронавірусу в 2021 році, як і в минулому, наклала свій відбиток на плани українців щодо літнього відпочинку. Тому більшість наших співвітчизників все частіше обирають для відпочинку українські курорти, передають Патріоти України. Видання "Оде...

Було занадто пізно: Яка дієта погубила Стіва Джобса

неділя, 16 травень 2021, 7:30

"Стив Джобс родился в 1955 году, его родителями были бедные студенты — сириец Абдулфаттах Джандали и немка Джоан Шибле. Родители Джоан были против их брака, поэтому она была вынуждена отдать малыша на усыновление. Новыми родителями мальчика стала семь...