У кабіні пілотів Ан-26 знаходилися люди, які не повинні були там бути, - генерал-лейтенант Забродський

Вже зараз є дуже багато питань до організації польотів у навчальному закладі.

Михайло Забродський. Фото: соцмережі.

На борту літака Ан-26, з яким трапилася авіакатастрофа під Чугуєвом, мала бути менша кількість курсантів. Про це заявив народний депутат України від "Європейської солідарності" генерал-лейтенант Михайло Забродський в ефірі політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" 2 жовтня, передають Патріоти України.

За його словами, говорити про те, що стало причиною катастрофи літака, можна буде лише після того, як усі записи самописців буде розшифровано й проаналізовано, а події змодельовано. "Але вже зараз є дуже багато питань до організації польотів, саме цих навчально-тренувальних польотів, один з яких того дня здійснював цей літак. Починаючи з того, що на борту перебувала дещо більша кількість людей, ніж мала там перебувати. І в кабіні пілотів були не зовсім ті люди, які мали там бути", – сказав Забродський.

Він не став далі розвивати цю тему, пославшись на таємницю слідства. Однак пояснив, чому на борту мало бути менше курсантів. "На шість курсантів має бути один штурман-інструктор. За інформацією, яка зараз є, на борту таких штурманів-інструкторів було двоє. Два рази по шість це 12. А літала група в 20 осіб", – сказав нардеп.

Не лише Москва: Друга за добу масштабна пожежа на Росії. Горить великий шинний завод у Барнаулі (відео)

п’ятниця, 9 грудень 2022, 9:34

Пекельна доба для роіяї не обмежилась гігантською пожежею на околицях москви. У Барнаулі Алтайського краю спалахнула масштабна пожежа. Горить виробниче підприємство з виготовлення шин, вогонь настільки великий, що до гасіння залучили спеціальний поїзд....

Інтернет без світла: ТОП-5 найефективніших способів залишатися в мережі

п’ятниця, 9 грудень 2022, 8:56

Одна з головних проблем, яка виникає через російські обстріли енергосистеми України - це порушення живлення систем зв’язку, зокрема інтернету. Мільйони українців залишаються без доступу до мережі, передають Патріоти України. Тоді як цю проблему наспра...