У кар'єрі першої ракетки України буде пауза: Еліна Світоліна оголосила про вагітність

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна оголосила про свою вагітність. 27-річна одеситка написала про це в Instagram, повідомляють Патріоти України.

"З серцем, сповненим любові і щастя, ми раді повідомити, що в жовтні ми очікуємо на дівчинку", – йдеться в описі до фото, на якому Світоліна сидить в обнімку зі своїм чоловіком Гаелем Монфісом.

У коментарях під світлиною українські спортсмени почали вітати свою "колегу по цеху". Легкоатлетки Юлія Левченко, Вікторія Ткачук та борець Жан Беленюк були одними із перших, хто привітав Еліну з майбутнім поповненням.

Олена Зеленська відзначає ювілей. Чим запам'яталась іменинниця на посаді Першої леді України

понеділок, 6 лютий 2023, 7:56

Сьогодні перша леді України Олена Зеленська відзначає день народження. Дружині президента виповнилося 45 років, нагадують Патріоти України. . Як і президент, Олена Зеленська родом із Кривого Рогу. Навчалася в одній гімназії з майбутнім чоловіком, але ...

Рятувати було нікому: У Росії дитина померла, бо всіх лікарів забрали на війну в Україні

понеділок, 6 лютий 2023, 7:08

У селищі Гірське Забайкальського краю однорічна дівчинка померла через відсутність лікарів та ненадання своєчасної медичної допомоги. Усіх кваліфікованих медиків у регіоні відправлено на війну в Україну, щоб рятувати поранених окупантів, тому життя рос...