У кар'єрі першої ракетки України буде пауза: Еліна Світоліна оголосила про вагітність

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна оголосила про свою вагітність. 27-річна одеситка написала про це в Instagram, повідомляють Патріоти України.

"З серцем, сповненим любові і щастя, ми раді повідомити, що в жовтні ми очікуємо на дівчинку", – йдеться в описі до фото, на якому Світоліна сидить в обнімку зі своїм чоловіком Гаелем Монфісом.

У коментарях під світлиною українські спортсмени почали вітати свою "колегу по цеху". Легкоатлетки Юлія Левченко, Вікторія Ткачук та борець Жан Беленюк були одними із перших, хто привітав Еліну з майбутнім поповненням.

Банки готуються переписати ставки за валютними депозитами: Чого чекати українцям

четвер, 8 червень 2023, 17:54

Українці дедалі менше відкривають депозити в іноземній валюті. Проблема у ставках – банки приймають долари та євро майже під 0%, тому клієнти не бачать сенсу у таких вкладах. Однак ситуація незабаром може змінитися. Про це розповів фінансовий аналітик ...

Навіть за невиплату аліментів: У водіїв-боржників можуть забрати права прямо на дорозі

четвер, 8 червень 2023, 17:42

В Україні патрульні поліцейські стали частіше складати адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 126 КУпАП та забирати посвідчення водія у водіїв, які мають заборгованість з виплати аліментів. Якщо патрульні поліцейські зупиняють автомобіль, то вони переві...