У Керченській протоці шторм зіштовхнув між собою три російські судна

Матрос Шевченко зіштовхнувся із Матросом Позиничем, після чого їх понесло на Кавказ-5

Під час шторму у Чорному морі 26 листопада, у Керченській протоці зіткнулися три російські судна, про це повідомляють російські Telegram-канали, публікуючи відповідне відео.

"Близько 21:00 гігантські хвилі збили в одну купу суду Матрос Шевченко, Матрос Позинич та Кавказ-5 у Керченській протоці", - йдеться у повідомленні.

Зазначається що судно Матрос Шевченко вирушило з порту Кавказ і вийшло у відкрите море. Однак через сильний вітер було важко керувати судном, і воно зіткнулося з іншим судном - Матрос Позинич, яке не встигло піти з його шляху.

"Разом їх понесло на теплохід Кавказ-5, який теж тільки-но знявся з якоря і намагався вийти в море, але йому не вистачило швидкості, і два "матроси" жорстко влетіли в нього", - написали на каналі.

Цей красень вважався вимерлим: В Африці сфотографували птаха, якого не бачили вже 20 років

понеділок, 26 лютий 2024, 8:15

Орнітологам з Техаського університету в Ель-Пасо вдалося сфотографувати жовтоголовий шоломоносний сорокопут (Prionops alberti) у джунглях Демократичної Республіки Конго. Цей вид пернатих раніше внесли до списку втрачених Американської організації з охо...

Чи можлива мобілізація багатодітних батьків під час війни в Україні - відповідь юристки

понеділок, 26 лютий 2024, 7:30

У версії законопроєкту про посилення мобілізації передбачається військовий призов багатодітних батьків, які розлучені з дружиною та не виплачують аліменти дітям. Про це розповіла юристка Христина Очкур, передають Патріоти України. «Чоловіки, які не пла...