У Харкові мати знущалася над дочкою, чужа дитина зняла все на відео

У Харкові жінка на прогулянці знущалася над власною дочкою. Вона погрожувала дитині і смикала його за волосся. Свідком такого жорстокого виховання стала дівчинка, яка проходила повз. Про ситуацію вона розповіла своїй мамі. Про це повідомляється в Telegram-каналі "Kharkiv Life", зазначають Патріоти України.

Зазначається, що такий інцидент стався біля школи №82. Побачене вразило дівчинку, тому вона зняла дії жінки на відео і відправила своїй мамі. "Моя дитина сьогодні, спостерігаючи цю картину, дзвонила і плакала, що дівчинку вбивають. Дочка підійшла до дорослих, попросивши допомоги, але ті не втрутилися, сказавши, що ця жінка тут кожен день гуляє і так поводиться", — повідомила жінка.

У поліцію мама і її дочка, яка стала свідком, не зверталися, але така поведінка городянки обурило мережу. У ролику можна побачити, як жінка дуже жорстко поводиться з дитиною. Вона трясе дівчинку в усі боки і смикає за волосся.

У коментарях користувачі відреагували на побачене.

  • На таке спокійно дивитися не можна!.
  • Відео в поліцію і соцзахист!
  • Чудовисько в клітку, а дівчинку в люблячу сім'ю !Сумно, звичайно, і дуже шкода, що всі байдужі.
  • Втрутитеся, а вона потім ще в суд на вас подасть що ви чіпаєте її дитину. Тільки поліцію викликати в таких випадках.
  • Скільки агресії, кошмар. Це нездорові стосунки в сім'ї ((страшно уявити, що відбувається не на вулиці...

Наша Антарктика: Тюлені-крабоїди радо позували на камеру українським полярникам (відео)

неділя, 25 липень 2021, 11:08

Біля станції "Академік Вернадський" через велику кількість антарктичного криля і вільну від льоду акваторію, крім рекордного скупчення пінгвінів, з'явилися ще й зграї тюленів-крабоїдів. Про це повідомила прес-служба Національного антарктичного науковог...

На Закарпатті копача колодязя привалило 8-метровим шаром землі

неділя, 25 липень 2021, 10:44

У селі Карповтлаш Хустської територіальної громади, під час копання колодязя загинув чоловіка. Зазначають, що чоловік був на 8-метровій глибині, коли відбувся обвал породи. Його засипало шаром грунту. Щоб відкопати загиблого, довелося задіяти екскавато...