
Перша вакцина проти коронавірусу українського виробництва з’явиться вже у 2022 році. Про це заявив глава МОЗ Віктор Ляшко на виїзному засіданні фракції “Слуга народу” у Трускавці, передає телеканал «Дом».
«У Харкові вже почався монтаж ліній для виробництва інактивованих вакцин проти грипу та ковіда. І на етапі підписання меморандум про інвестиції набагато більше”, – розповів Ляшко.
Він додав, що до кінця поточного року буде точно відомо про дедлайни виробництва вакцин і запевнив, що наступного року з лінії зійде перша українська вакцина.
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...