
Перша вакцина проти коронавірусу українського виробництва з’явиться вже у 2022 році. Про це заявив глава МОЗ Віктор Ляшко на виїзному засіданні фракції “Слуга народу” у Трускавці, передає телеканал «Дом».
«У Харкові вже почався монтаж ліній для виробництва інактивованих вакцин проти грипу та ковіда. І на етапі підписання меморандум про інвестиції набагато більше”, – розповів Ляшко.
Він додав, що до кінця поточного року буде точно відомо про дедлайни виробництва вакцин і запевнив, що наступного року з лінії зійде перша українська вакцина.
Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...