
У Харкові нейтралізували банду, яка видавала себе за співробітників Служби безпеки України та грабувала місцевих мешканців. Про це повідомив речник управління СБУ у Харківській області Владислав Абдула, передають Патріоти України.
"Представляючись співробітниками Служби безпеки України, озброєні зловмисники вдиралися до осель місцевих жителів та розграбовували їхнє майно під виглядом проведення вигаданих "обшуків", — розповіли в СБУ.
Зокрема, на початку липня 2023 року банда увірвалася до домівки подружжя у Харкові та відібрала золоті прикраси. Вартість золота склала більше ніж 20 000 доларів. Після цього організатор банди став вимагати у чоловіка ще 5000 доларів нібито для того, щоб "закрити" кримінальне провадження стосовно нього. Зловмисник погрожував чоловікові фізичним насильством щодо його родини.
Організатора банди затримали "на гарячому" — коли йому передавали всю суму грошей від потерпілого. Зловмисником виявився 33-річний місцевий мешканець. Установлено, що чоловік був раніше неодноразово судимий за тяжкі злочини.
Удома в організатора провели обшук. Під час нього знайшли спецодяг СБУ та бойовий пістолет ТТ із боєкомплектом. Чоловікові оголосили підозру за ч. 4 ст. 189 (вимагання, вчинене в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Зараз він перебуває під вартою. Розслідування щодо інших учасників банди триває, їх установлюють. Зловмисникам загрожує 12 років ув'язнення.

Андрій Курков живий приклад того, що українська нація це не лише про етнічну ідентифікацію. - Вона світоглядний магніт, що притягує і абсорбує все волелюбне, що народжується у Східній Європі. Український письменник Андрій Курков отримав Спеціальну прем...
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...