31-річний чоловік створив фейковий профіль у Facebook та розміщував пости про збір коштів на потреби української армії. Але насправді ні на яке військо гроші його читачів не йшли, зазначають Патріоти України.
"У своїх оголошеннях чоловік зазначав особисті банківські реквізити й просив усіх небайдужих долучитися до підтримки захисників. Отримані кошти фігурант витрачав на власні потреби", — розповіли в прокуратурі.
Аби уникнути викриття, він навіть не використовував SIM-карту — лише Wi-Fi, телефон та підставний акаунт у соцмережі.Щонайменше 30 чоловік з різних куточків країни переслали гроші псевдоволонтеру. Кожна людина перераховувала донат на суму 3–4 тисячі гривень.
Чоловіку повідомили про підозру в шахрайстві, йому загрожує до трьох років ув'язнення.
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки попередив про це на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України. "Шахраї маскуються під представників відомих сервісів чи компаній і вимагають від користувача ввести SMS-код нібито для п...
Український інститут опублікував у 2021-2022 році дослідження підручників з історії в ключових європейських країнах – в Польщі, Німеччині, Франції, Великобританії, інших, де ми бачимо, що Україна фактично не існує до 1991 року. Отже, діти в Європі виро...