
Мешканці тимчасово окупованих Росією територій борються із загарбниками як можуть і з нетерпінням чекають приходу українських захисників. У Херсоні подружжя пенсіонерів переказали для потреб Збройних сил України отриману від окупантів пенсію, передають Патріоти України.
Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський. "Друзі, хочу з вами поділитися фантастичною історією про одне подружжя з Херсонщини, про яке мені розповіла одна з наших херсонських журналісток", – ідеться в повідомленні.
Зазначається, що пара живе безпосередньо в окупованому Херсоні. Поштар приніс їм "пенсії" від окупантів, хоча вони нікуди не звертались із цього приводу і свої дані нікому не надавали.
На двох за два місяці старенькі отримали 40 000 рублів. Як використати ці гроші, подружжя думало не довго. Попри всі складнощі життя в окупованому Херсоні, вони змогли обміняти рублі на гривню і покласти на свій банківський рахунок, а потім переказати отриману суму на ЗСУ. Примітно, що на сьогодні такі дії вже дуже важко зробити.
"Знаєте, завдяки таким людям, Херсон і є містом-героєм. На таких патріотах тримається український Херсон. Після деокупації імена цих сміливих і відданих своїй державі людей ми обов'язково назвемо!" – додав Соболевський.
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...
Німецькі вчені вивчили людські звички, які потенційно можуть призвести до раку. У статті, опублікованій закордонними ЗМІ, медики назвали три звички, які провокують онкологію, передають Патріоти України. Давно відомо, що злоякісні пухлини можуть бути сп...