У Херсоні подружжя пенсіонерів переказало для потреб ЗСУ отриману від окупантів пенсію. Зворушлива історія

Мешканці тимчасово окупованих Росією територій борються із загарбниками як можуть і з нетерпінням чекають приходу українських захисників. У Херсоні подружжя пенсіонерів переказали для потреб Збройних сил України отриману від окупантів пенсію, передають Патріоти України.

Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський. "Друзі, хочу з вами поділитися фантастичною історією про одне подружжя з Херсонщини, про яке мені розповіла одна з наших херсонських журналісток", – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що пара живе безпосередньо в окупованому Херсоні. Поштар приніс їм "пенсії" від окупантів, хоча вони нікуди не звертались із цього приводу і свої дані нікому не надавали.

На двох за два місяці старенькі отримали 40 000 рублів. Як використати ці гроші, подружжя думало не довго. Попри всі складнощі життя в окупованому Херсоні, вони змогли обміняти рублі на гривню і покласти на свій банківський рахунок, а потім переказати отриману суму на ЗСУ. Примітно, що на сьогодні такі дії вже дуже важко зробити.

"Знаєте, завдяки таким людям, Херсон і є містом-героєм. На таких патріотах тримається український Херсон. Після деокупації імена цих сміливих і відданих своїй державі людей ми обов'язково назвемо!" – додав Соболевський.

На Уралі спалахнула грандіозна пожежа. (фотофакти)

понеділок, 29 травень 2023, 8:08

Є загроза подальшого розповсюдження вогню на сусідні склади з деревиною. У понеділок, 29 травня, рано-вранці у Росії виникла чергова масштабна пожежа. Цього разу горить склад із дошками та брусом на площі 2,6 тис. кв. м у Челябінську. МНС Росії повідом...

Для друга нічого не шкода: Чолов'яга витратив $20 тисяч на будинок для своєї собаки. Як зсередини виглядає "будка мрії" гавкуна

понеділок, 29 травень 2023, 8:00

Такий подарунок господар зробив собаці на її перший день народження. У нещодавньому відео він задокументував процес спорудження будки, схожої на повноцінний дім. Чарлі, а саме так звати собаку, з'явилася у Брента рік тому після смерті попереднього пса ...