У Херсоні похвасталися виловленою з моря "чупакаброю"

Фотографію дивного водного мешканця розмістили у соцмережі.

В одній з херсонських груп в соціальній мережі користувач Михайло Галенко розмістив фотографію дивного, на його думку водного мешканця, повідомляють Патріоти України.
Фото автор підписав як: Народ що за Чупакабра ??
Подібні "завдання" на знання природничих наук залучають херсонців аж до безпам'ятства так, що вони активно шукають те чи в Google, то чи на окрасу палати свого розуму назва того, що на картинці.
Так, серед більш ніж 200 коментарів того, хто кликав своє здивування, відраза і подив, були і ті, хто дізнався "жаброногов". Знайомтеся - це Щитень весняний - підвид сімейства невеликих прісноводних ракоподібних класу жаброногих, що виділяється в підряд Notostraca.


Резонанс тижня. У Києві у вбиральні ресторану знайшли мертву напівроздягнену дівчину (фото)

субота, 28 листопад 2020, 2:00

У Голосіївському районі Києва в одному з ресторанів знайшли мертву напівроздягнену дівчину, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання "Вартові Еспресо" в Telegram, тіло знайшли в неділю, 22 листопада, у вбиральні ресторану, який розташований у...

Хіти тижня. "Філігранна робота!": Крадійка із Запоріжжя підкорює мережу (відео)

субота, 28 листопад 2020, 1:00

Жінка не просто вкрала і пішла, ні, вона постаралася. У Запоріжжі жінка зайшла в кав'ярню і вкрала антисептик і миючий засіб для підлог. Відео опублікувала в Facebook Яна Каррілло, передають Патріоти України.