У Херсоні похвасталися виловленою з моря "чупакаброю"

Фотографію дивного водного мешканця розмістили у соцмережі.

В одній з херсонських груп в соціальній мережі користувач Михайло Галенко розмістив фотографію дивного, на його думку водного мешканця, повідомляють Патріоти України.
Фото автор підписав як: Народ що за Чупакабра ??
Подібні "завдання" на знання природничих наук залучають херсонців аж до безпам'ятства так, що вони активно шукають те чи в Google, то чи на окрасу палати свого розуму назва того, що на картинці.
Так, серед більш ніж 200 коментарів того, хто кликав своє здивування, відраза і подив, були і ті, хто дізнався "жаброногов". Знайомтеся - це Щитень весняний - підвид сімейства невеликих прісноводних ракоподібних класу жаброногих, що виділяється в підряд Notostraca.


На Хмельниччині вантажівка влетіла в мікроавтобус, обидва загорілися - багато жертв (фото)

субота, 15 травень 2021, 17:17

У Хмельницькій області близько 7:00 години ранку 15 травня сталася масштабна ДТП за участю трьох транспортних засобів. Попередньо, жертвами могли стати чотири особи. Аварія відбулася на автодорозі "Житомир - Чернівці" поблизу с. Веселівка. Про це повід...

Жінка після щеплення від коронавірусу вакциною AstraZeneca вкрилася плямами й синцями

субота, 15 травень 2021, 16:46

Вже було вирішено, що другу дозу їй вводити не будуть. Жителька Австралії отримала щеплення від коронавірусу препаратом AstraZeneca і потрапила в лікарню зі страшними плямами й синцями на тілі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Dail...