У Херсоні похвасталися виловленою з моря "чупакаброю"

Фотографію дивного водного мешканця розмістили у соцмережі.

В одній з херсонських груп в соціальній мережі користувач Михайло Галенко розмістив фотографію дивного, на його думку водного мешканця, повідомляють Патріоти України.
Фото автор підписав як: Народ що за Чупакабра ??
Подібні "завдання" на знання природничих наук залучають херсонців аж до безпам'ятства так, що вони активно шукають те чи в Google, то чи на окрасу палати свого розуму назва того, що на картинці.
Так, серед більш ніж 200 коментарів того, хто кликав своє здивування, відраза і подив, були і ті, хто дізнався "жаброногов". Знайомтеся - це Щитень весняний - підвид сімейства невеликих прісноводних ракоподібних класу жаброногих, що виділяється в підряд Notostraca.


Фанам дуже сподобалось: Нікітюк зробила "фото на паспорт" у купальнику

четвер, 4 березень 2021, 20:44

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк продемонструвала розкішну фігуру в чорному купальнику, зробивши "фото на паспорт". Так, на своїй сторінці в Instagram вона опублікувала знімок, на якому позувала перед дзеркалом, а позаду неї також сидів вірний...

"Якщо бійка неминуча - бити треба першим": Російський хокеїст вдався до хамського вчинку (відео)

четвер, 4 березень 2021, 20:28

За неспортивну поведінку нападник ризикує бути дискваліфікованим на тривалий час. Російський форвард "Вашингтон Кепіталз" Олександр Овечкін відзначився ганебним вчинком у поєдинку проти "Бостон Брюїнз", передають Патріоти України. Під час останнього пе...