У хижака не було шансів: Слониця на смерть затоптала крокодила, який погрожував її слоненяті (відео)

Туристи під час сафарі в Замбії стали свідками драматичної сцени. Як повідомляє видання Latest Sightings, слониця на смерть затоптала крокодила, який, як вона вважала, занадто близько підібрався до її слоненяти, передають Патріоти України.

Спочатку вона штовхала хижака головою та хоботом, а потім, стаючи все більш агресивною, почала топтати ногами, час від часу піднімаючи його за хвіст. З огляду на те, що слониця могла важити від 2700 до 3600 кілограмів, у крокодила не було шансів вижити.


Померла у ліжку в річницю вінчання: Сестра українки, яку вбив в Італії власний чоловік, розповіла шокуючі подробиці трагедії (фото)

неділя, 28 листопад 2021, 14:30

32-річна українка Злата Загарюк померла у 2019 році в італійському місті Форлі внаслідок удару в голову. В жінки стався крововилив в мозок у річницю її шлюбу. Через два роки, у жовтні 2021, в смерті жінки визнали винним її 38-річного чоловіка Олександр...

"Багато людей, на жаль, їх ігнорують": Лікар назвав три головні симптоми раку легенів

неділя, 28 листопад 2021, 13:59

Відомий онколог Михайло Давидов заявив, що існують способи самостійно виявити рак легенів. Онколог зазначив, що при цьому захворюванні пацієнтів турбують три основні симптоми, передають Патріоти України.