Рятував лише очевидець: У Києві у тренажерному залі помер відвідувач, лікар просто стояв поруч

У мережі фітнес-клубів Sport Life в Києві сталася трагедія. У ТЦ Retroville в спортивному закладі помер відвідувач. Йому стало погано, а лікар клубу просто стояв поруч. Про це повідомляють на сторінці Київ Оперативний в Facebook, передають Патріоти України.

Відзначається, що чоловікові майже годину робили штучне дихання, поки лікар стояв поруч. Швидка допомога приїхала тільки через 20 хвилин. Допомагав у наданні допомоги людині небайдужий чоловік, який також прийшов займатися.

"До речі, допомогу надавав теж клієнт клубу, який в цей час просто займався в залі. Лікар клубу в цей час просто стояв поруч. Швидка допомога приїхала не відразу, а лише через хвилин 20. У них ще й не вся апаратура працювала", - сказано в повідомленні на сторінці. Незважаючи на всі зусилля медиків, чоловік помер.

Реакція українців

Відзначимо, що реакція користувачів мережі не змусила себе чекати. Люди відзначають, що лікарі, які працюють в цих клубах, вміють тільки виписувати підроблені довідки.

  • А лікар клубу вміє тільки довідки для басейну робити?
  • Навіщо потрібні лікарі, які "стоять поруч". Швидше за все, людина новачок, працював без тренера. Не розрахував навантаження, буває всяке - он у професійного футболіста збірної Данії серце зупинилося. Шкода людини, яка вирішила зміцнити здоров'я, а вийшло навпаки ...
  • У Спортлайф зовсім все сумно стало! Знаю не з чуток. Шкода, що не врятували людину.
  • Коротко про корисність спорту. Співчуття рідним.
  • От не треба погано про "швидку допомогу". Не відразу. А "відразу", це подзвонив і вони в двері входять? До 30 хвилин для Києва-нормальна ситуація.

"Супергерої існують": Масі Найєм, який втратив у бою око, став обличчям рекламної кампанії магазину чоловічого одягу (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 23:29

Сам він опублікував фотографію, висловившись про свою зовнішність винятково іронічно, без краплі жалості до самого себе. "Красивішим я вже не буду! До речі, дуже подобається, як діти реагують на відсутність ока. Вони щиро розглядають, а двоє хлопчиків ...

Пробачила ворогам, які зруйнували її будинок? Жителька Північної Салтівки працювала на окупантів

вівторок, 4 жовтень 2022, 19:27

Співробітники Служби безпеки України викрили у співпраці з російськими окупантами мешканку Північної Салтівки. Жінку затримали та оголосили їй підозру. Про це повідомили в Управлінні Служби безпеки України в Харківській області, передають Патріоти Укра...