
Київська міська державна адміністрація поставить 50 систем резервного живлення на ключові світлофорні об'єкти, щоб вони працювали під час вимкнень електроенергії. Про це заявив заступник київського міського голови Петро Пантелеєв в інтерв'ю ЕП, передають Патріоти України.
"Ми вже закуповуємо спеціальні батареї з інверторами. Вони накопичуватимуть електроенергію, коли вона є, і світлофори працюватимуть на батарейках під час вимкнень. Це дозволить не залучати патрульну поліцію для регулювання руху", – заявив Пантелеєв.
За його словами, Патрульна поліція склала список із 40-ка пріоритетних і складних перехресть, де забезпечити живлення треба в першу чергу. Заступник Віталія Кличка додав, що КМДА не оснащуватиме світлофори сонячними панелями, оскільки їхня ефективність взимку становитиме лише 10-15%
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...