"У кого більше?": Український мандрівник розповів, чому жінки з Танзанії - лисі

На догляд за волосся жінкам потрібно витратити мало не третину всього доходу, а більшість людей заробляють в країні дуже мало.

Ведучий реаліті "У кого більше?" на Новому каналі Максим Узол розповів, чому волосся для африканок – дороге задоволення. Під час останнього свого відрядження мандрівник дістався до екзотичних країн Африки, де помітив, що більшість танзанійських жінок – лисі, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу Нового каналу.

"Я не міг зрозуміти, чи пов'язано це з якоюсь традицією, ритуалом або релігією. Поки одного разу не поспілкувався з місцевим водієм, який розповів історію своєї дружини. Мій новий знайомий пояснив, що послуги перукаря в Танзанії можуть собі дозволити тільки багатії", – розповів ведучий.

Узол з танзанійськими жінками

За його словами, на догляд за волосся жінкам потрібно витратити мало не третину всього доходу, а більшість людей заробляють в країні дуже мало. Також водій розповів Узолу, що в Танзанії вигідніше носити перуки, ніж доглядати за власним волоссям.

"Тобто, ті пишні кучеряві прічухани – часто фейк. У мене очі були по п'ять копійок, коли я знайшов гори африканських перук на смітнику в Аруші (місто в Танзанії. – ред.)", – додав ведучий.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...