У "кращих" традиціях скреп: Стало відомо, як у дитсадках "ЛНР" батькам "промивають мізки" (фото)

У дитсадках "ЛНР" батьків змусили пройти патріотичне анкетування з нагоди святкування 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив економіст, керівник приватного інвестиційного фонду на фондовому ринку США Володимир Компанієць, передають Патріоти України.

Анкета мала назву "Виховаємо юного громадянина". "Контроль за промиванням мізків у "ЛНР". На окупованих територіях у дитячих садочках проводять ось таке обов'язкове анкетування батьків", – написав Компанієць.

Так, батьки мали відповісти на наступні питання: "Чи читаєте ви з дитиною художні твори про Велику Вітчизняну війну?", "Чи слухаєте з дитиною пісні воєнних років?", "Чи є у вашій сім'ї ветерани Великої Вітчизняної війни, військовослужбовці, учасники бойових дій у гарячих точках?" та інші.

Інформація обурила користувачів соцмережі. "А зворотна сторона – така ж форма, тільки на сусідів. Ну щоб відразу доносити можна було", "Якщо це правда, то це жах", "Готують до побудови економічного хабу й створення інвестиційного буму", – написали в коментарях.

З архіву ПУ. "Дні літій-іонних батарей полічено", - науковці

середа, 3 березень 2021, 23:30

Дослівно заява німців, розміщена на сайті Мюнхенського університету, звучить так: «Дні звичайних літій-іонних батарей полічені, тому що твердотільні акумулятори є чудовою альтернативою». "Хотя литий-ионные аккумуляторы сегодня используются повсеместно,...

"Дозволяли сидіти тільки на підлозі": Як українка працювала хатньою робітницею в Індії (фото)

середа, 3 березень 2021, 23:28

Мати служанку-європейку престижно, але вона має бути дуже слухняною та входити до будинку... тільки босою. Ведуча тревел-проєкту "У кого більше " Аліна Мисечко в одному з випусків змагалася із співведучим Валентином Чернявським за відпочинок у найдорож...