У "кращих" традиціях скреп: Стало відомо, як у дитсадках "ЛНР" батькам "промивають мізки" (фото)

У дитсадках "ЛНР" батьків змусили пройти патріотичне анкетування з нагоди святкування 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив економіст, керівник приватного інвестиційного фонду на фондовому ринку США Володимир Компанієць, передають Патріоти України.

Анкета мала назву "Виховаємо юного громадянина". "Контроль за промиванням мізків у "ЛНР". На окупованих територіях у дитячих садочках проводять ось таке обов'язкове анкетування батьків", – написав Компанієць.

Так, батьки мали відповісти на наступні питання: "Чи читаєте ви з дитиною художні твори про Велику Вітчизняну війну?", "Чи слухаєте з дитиною пісні воєнних років?", "Чи є у вашій сім'ї ветерани Великої Вітчизняної війни, військовослужбовці, учасники бойових дій у гарячих точках?" та інші.

Інформація обурила користувачів соцмережі. "А зворотна сторона – така ж форма, тільки на сусідів. Ну щоб відразу доносити можна було", "Якщо це правда, то це жах", "Готують до побудови економічного хабу й створення інвестиційного буму", – написали в коментарях.

На Чернігівщині коронавірус вбив чоловіка, який намагався втекти з лікарні

неділя, 5 квітень 2020, 20:02

"З моменту полишення місця обсервації до повернення назад чоловік з іншими особами не контактував. Поліцейські і медики були екіпіровані всіма належними засобами індивідуального захисту. Сьогодні стало відомо, що чоловік помер від ускладнень хвороби", ...

В Україні коронавірус поширюється повільніше, ніж в Італії, США та Іспанії - головний санлікар Ляшко

неділя, 5 квітень 2020, 19:59

За минулу добу приріст підтверджених випадків зараження коронавірусом склав 14%.​. Головний санлікар України зазначив, що якщо порівняти статистику, за який проміжок часу країни проходять шлях від 100 до 1200 інфікованих COVID-19, можна отримати такі д...