У "кращих" традиціях скреп: Стало відомо, як у дитсадках "ЛНР" батькам "промивають мізки" (фото)

У дитсадках "ЛНР" батьків змусили пройти патріотичне анкетування з нагоди святкування 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив економіст, керівник приватного інвестиційного фонду на фондовому ринку США Володимир Компанієць, передають Патріоти України.

Анкета мала назву "Виховаємо юного громадянина". "Контроль за промиванням мізків у "ЛНР". На окупованих територіях у дитячих садочках проводять ось таке обов'язкове анкетування батьків", – написав Компанієць.

Так, батьки мали відповісти на наступні питання: "Чи читаєте ви з дитиною художні твори про Велику Вітчизняну війну?", "Чи слухаєте з дитиною пісні воєнних років?", "Чи є у вашій сім'ї ветерани Великої Вітчизняної війни, військовослужбовці, учасники бойових дій у гарячих точках?" та інші.

Інформація обурила користувачів соцмережі. "А зворотна сторона – така ж форма, тільки на сусідів. Ну щоб відразу доносити можна було", "Якщо це правда, то це жах", "Готують до побудови економічного хабу й створення інвестиційного буму", – написали в коментарях.

Прощавай, диктаторе! Компанія-розробник World of Tanks перевезла з Мінська до Київ сотні провідних фахівців

понеділок, 19 жовтень 2020, 19:19

За інформацією медія компанія Wargaming - розробник популярної гри World of Tanks - перевезла з Мінська у київський офіс близько 200-300 співробітників, зазначають Патріоти України. Про це зокрема повідомляє AIN.UA з посиланням на джерела, офіційно у к...

ТОП-5 простих продуктів із вітаміном C, які не будуть зайвими в карантин

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:56

Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет, як, наприклад, вживання продуктів, що містять вітамін D, передають Патріоти України. Загальновизнаним є той факт, що величезне значення для людини має та...