У Криму знищують унікальне урочище

Біля кар'єрів видобутку піску знаходиться багато пам'яток історії та природний заповідник, повідомляють в Прокуратурі Криму.

Окупанти знищують унікальне городище

Видобуток піску для автодороги "Таврида" завдає шкоди урочищу "Артезіан". Біля кар'єрів знаходиться багато пам'яток історії та природний заповідник, повідомляють в Прокуратурі Криму, передають Патріоти України.

У відомстві зазначили, що на ділянці збереглися поселення бронзового століття, античні поселення і городища, залишки стародавніх середньовічних селищ, укріплень.

Також біля кар'єрів знаходиться унікальний водно-болотномий комплекс, де живуть тварини та рослини, які занесені в Червону книгу України і перебувають під захистом Конвенції про охорону природи в Європі (Бернська конвенція.

"Не зважаючи на заборону Бернської конвенції і негативне ставлення місцевого населення до проведення робіт на території урочища, триває зняття екскаваторами і бульдозерами родючого шару грунту і активне вилучення з нього піску", - пишуть в прокуратурі.

Станом на 2019 рік загальна площа кар'єрних ділянок склала 79,3 га.

Видобуток піску окупантами призведе до руйнування ландшафтів та забруднення водно-болотного комплексу і його фауни.

"Держава-окупант не в змозі забезпечити дбайливе і відповідальне ставлення до природного потенціалу Криму, а його злочинна діяльність із видобутку корисних копалин призводить до шкоди навколишньому середовищу, унікальній флорі та фауні півострова, культурній спадщині, а також населенню, яке проживає на цій території", – повідомили в прес-службі Прокуратури АРК.

Хіти тижня. У перукарню тут краще не ходити: Українка розповіла цікаві факти про життя в Австрії (фото)

субота, 6 червень 2020, 18:30

Ольга Толстунова організовує виставки для австрійських художників у закинутих будинках та інших незвичних місцях та інсценізує відомі картини на сучасний лад. Киянка Ольга Толстунова сім років живе у Відні в Австрії. Переїхала сюди в університет. Зараз...

Перемогла коронавірус: 104-літня жінка назвала найефективніші ліки

субота, 6 червень 2020, 17:10

Більшу частину життя вдова працювала в галузі охорони здоров'я та до 101 року не переставала водити машину. Мешканка будинку для людей похилого віку в англійському місті Дербі пережила дві війни, пандемію іспанського грипу і тепер одужала після коронав...