У Криму знищують унікальне урочище

Біля кар'єрів видобутку піску знаходиться багато пам'яток історії та природний заповідник, повідомляють в Прокуратурі Криму.

Окупанти знищують унікальне городище

Видобуток піску для автодороги "Таврида" завдає шкоди урочищу "Артезіан". Біля кар'єрів знаходиться багато пам'яток історії та природний заповідник, повідомляють в Прокуратурі Криму, передають Патріоти України.

У відомстві зазначили, що на ділянці збереглися поселення бронзового століття, античні поселення і городища, залишки стародавніх середньовічних селищ, укріплень.

Також біля кар'єрів знаходиться унікальний водно-болотномий комплекс, де живуть тварини та рослини, які занесені в Червону книгу України і перебувають під захистом Конвенції про охорону природи в Європі (Бернська конвенція.

"Не зважаючи на заборону Бернської конвенції і негативне ставлення місцевого населення до проведення робіт на території урочища, триває зняття екскаваторами і бульдозерами родючого шару грунту і активне вилучення з нього піску", - пишуть в прокуратурі.

Станом на 2019 рік загальна площа кар'єрних ділянок склала 79,3 га.

Видобуток піску окупантами призведе до руйнування ландшафтів та забруднення водно-болотного комплексу і його фауни.

"Держава-окупант не в змозі забезпечити дбайливе і відповідальне ставлення до природного потенціалу Криму, а його злочинна діяльність із видобутку корисних копалин призводить до шкоди навколишньому середовищу, унікальній флорі та фауні півострова, культурній спадщині, а також населенню, яке проживає на цій території", – повідомили в прес-службі Прокуратури АРК.

На Андріївському узвозі у Києві гине унікальний будинок: Ділки намагаються на місці історичної будівлі, прихваченої з комунальної власності, побудувати офісний центр

четвер, 24 червень 2021, 7:50

Розповідають про класичну схему новоявлених вандалів від будівництва. Спочатку довести історичну будівлю, взяту в оренду, чи куплену у власність, до повної руйнації, щоб вивести з реєстру об'єктів культурної спадщини. Після можна зводити черговий хмарочос

Українські Су-25 у 2014-му показали ефективність під час боїв біля Маринівки й Степанівки (відео 16+)

четвер, 24 червень 2021, 7:30

Напередодні катастрофи рейса МН17 в 2014 році українські Су-25 продемонстрували ефективність під час боїв біля Маринівкаи і Степанівки. УВАГА: відео не рекомендується до перегляду особам, які не досягли 18-річного віку, вагітним і людям з ослабленою пс...