
В одній із багатоповерхівок Дарницького району Києва дворічна дівчинка випала з вікна. Про це повідомляє поліція столиці. Інцидент стався у четвер, 2 травня, передають Патріоти України.
Правоохоронці, як прибули на місце, виявили, що в квартирі перебували батьки дитини, які були напідпитку і в цей момент спали. 2-річна дівчинка, граючись, самостійно вилізла на стілець на балконі та, перехилившись, випала з вікна. Лікарі госпіталізували дитину – на щастя малеча не отримала серйозних ушкоджень.
За вказаним фактом слідчими розпочато кримінальне провадження – злісне невиконання батьками обов’язків по догляду за дитиною. Крім того, інформація щодо події передана до соціальних служб для здійснення контролю за сім’єю.
Правоохоронці звертаються до всіх громадян та закликають подбати про безпеку малечі:
У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...
У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...