
В одній із багатоповерхівок Дарницького району Києва дворічна дівчинка випала з вікна. Про це повідомляє поліція столиці. Інцидент стався у четвер, 2 травня, передають Патріоти України.
Правоохоронці, як прибули на місце, виявили, що в квартирі перебували батьки дитини, які були напідпитку і в цей момент спали. 2-річна дівчинка, граючись, самостійно вилізла на стілець на балконі та, перехилившись, випала з вікна. Лікарі госпіталізували дитину – на щастя малеча не отримала серйозних ушкоджень.
За вказаним фактом слідчими розпочато кримінальне провадження – злісне невиконання батьками обов’язків по догляду за дитиною. Крім того, інформація щодо події передана до соціальних служб для здійснення контролю за сім’єю.
Правоохоронці звертаються до всіх громадян та закликають подбати про безпеку малечі:
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...
У Росії схвалили закон, який передбачає створення державної бази ідентифікаційних номерів мобільних пристроїв (IMEI). Нова система дозволить державним органам та операторам зв'язку відстежувати, який смартфон або інший пристрій використовується з конкр...