
Слідчі поліції Києва викрили банду "колекторів", які вимагали у громадян повернення боргів погрозами. Про це повідомляє пресслужба поліції міста, передають Патріоти України.
Зловмисники телефонували клієнтам підприємства, яке надавало гроші в кредит, та погрожували насильством, якщо вони не повернуть позику у визначений термін. Трьом членам банди повідомлено про підозру у скоєнні злочину. Їм загрожує до восьми років тюремного ув’язнення. Також правоохоронці встановлюють інших учасників злочинної схеми.
"Фігуранти мали чітко розподілені ролі: двоє з них були організатором та співорганізатором, а третій чоловік був виконавцем. Сума «боргів» коливалася від 1500 до 180 000 гривень. Проте, окрім клієнтів фірми, зловмисники телефонували й до осіб, які не мали відношення до кредитів. Для досягнення своєї мети правопорушники здійснювали різного роду психологічний тиск, погрожували громадянам застосуванням фізичного насильства до них та їхніх родичів, знищенням майна тощо", - розповідає старший слідчий відділу злочинів загально-кримінальної спрямованості столичного главку поліції Микола Братим

Трьом правопорушникам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 355 (Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань) КК. Їм загрожує до восьми років позбавлення волі.

Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...