
Секцію багатоповерхівки на вулиці Соломії Крушельницької вибух газу зруйнував ще у червні торік. На демонтаж зруйнованого будинку з бюджету столиці виділили понад 14 млн грн. Однак знесення руїн і досі не завершили. Тим часом, як повідомляють очевидці, у зруйнованому будинку, імовірно, оселилися безхатьки. Люди регулярно спостерігають, як вікна споруди світяться, інформують Патріоти України.
За словами людей, котрі мешкають поруч, із проблемою зверталися у Контактний центр 1551, однак там їм порадили задзвонити до інших служб, зокрема і на «102». Нагадаємо, 21 червня 2020 року на вул. Соломії Крушельницької, 1/5 в десятиповерховому житловому будинку стався вибух Внаслідок вибуху сталося руйнування п’ятого, шостого, сьомого та восьмого поверхів. Рятувальники вилучили з-під завалів тіла п'яти загиблих. У середині грудня минулого року почався демонтаж будинку на Позняках.
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...
В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...