
Секцію багатоповерхівки на вулиці Соломії Крушельницької вибух газу зруйнував ще у червні торік. На демонтаж зруйнованого будинку з бюджету столиці виділили понад 14 млн грн. Однак знесення руїн і досі не завершили. Тим часом, як повідомляють очевидці, у зруйнованому будинку, імовірно, оселилися безхатьки. Люди регулярно спостерігають, як вікна споруди світяться, інформують Патріоти України.
За словами людей, котрі мешкають поруч, із проблемою зверталися у Контактний центр 1551, однак там їм порадили задзвонити до інших служб, зокрема і на «102». Нагадаємо, 21 червня 2020 року на вул. Соломії Крушельницької, 1/5 в десятиповерховому житловому будинку стався вибух Внаслідок вибуху сталося руйнування п’ятого, шостого, сьомого та восьмого поверхів. Рятувальники вилучили з-під завалів тіла п'яти загиблих. У середині грудня минулого року почався демонтаж будинку на Позняках.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...