
Секцію багатоповерхівки на вулиці Соломії Крушельницької вибух газу зруйнував ще у червні торік. На демонтаж зруйнованого будинку з бюджету столиці виділили понад 14 млн грн. Однак знесення руїн і досі не завершили. Тим часом, як повідомляють очевидці, у зруйнованому будинку, імовірно, оселилися безхатьки. Люди регулярно спостерігають, як вікна споруди світяться, інформують Патріоти України.
За словами людей, котрі мешкають поруч, із проблемою зверталися у Контактний центр 1551, однак там їм порадили задзвонити до інших служб, зокрема і на «102». Нагадаємо, 21 червня 2020 року на вул. Соломії Крушельницької, 1/5 в десятиповерховому житловому будинку стався вибух Внаслідок вибуху сталося руйнування п’ятого, шостого, сьомого та восьмого поверхів. Рятувальники вилучили з-під завалів тіла п'яти загиблих. У середині грудня минулого року почався демонтаж будинку на Позняках.
Андрій Курков живий приклад того, що українська нація це не лише про етнічну ідентифікацію. - Вона світоглядний магніт, що притягує і абсорбує все волелюбне, що народжується у Східній Європі. Український письменник Андрій Курков отримав Спеціальну прем...
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...