
Столичні правоохоронці затримали чоловіка, який, за інформацією слідства, ледь не вбив рідного брата. Подія сталася у Деснянському районі Києва. Про це повідомили в пресслужбі поліції Києва, передають Патріоти України.
За інформацією правоохоронців, до них звернулись з повідомленням, що на асфальті лежить чоловік з ножовим пораненням. "Правоохоронці встановили, що на вулиці відбувся конфлікт між двома братами, під час якого старший вдарив ножем молодшого у груди, після чого втік. З проникаючим пораненням грудної клітки 27-річного потерпілого медики доправили до лікарні", – йдеться в повідомленні.
35-річного фігуранта було затримано на вулиці біля будинку його товариша, у якого він мав намір переховуватися. Наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження, а затриманому повідомили про підозру. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...