У Києві дівчина повісилась на знаку метро

У Києві 24-річна дівчина вчинила самогубство біля станції метро "Осокорки". Правоохоронці знайшли її вранці 9 листопада повішеною на знаку метро. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на поліцію Києва.

За інформацією видання, зранку суботи, 9 листопада, стало відомо, що правоохоронці знайшли дівчину 2000 року народження повішеною на знаку метро "Осокорки".

У поліції Києва зазначили, що судмедекспертиза попередньо не виявила ознак насильницької смерті. Про причини наразі невідомо, поліція з'ясовує всі деталі інциденту.

Повернутися з СЗЧ можна в обмежений термін: У ЗСУ розповіли про нові правила

понеділок, 22 червень 2026, 17:30

Військовослужбовці в статусі СЗЧ можуть добровільно поновитися у Збройних Силах України за чітко визначеною процедурою та термінами, передають Патріоти України з посиланням на Сухопутні війська ЗС України. За інформацією військових, тривалість розгляду...

Синоптики попередили про аномалії: Ось які регіони України найбільше постраждають від спеки

понеділок, 22 червень 2026, 17:22

Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...