
У понеділок, 13 травня, на станції метро «Вокзальна» поліція виявила пасажира, у якого в сумці були гранати і запали до них. Про це повідомили в обласному главку поліції, зазначають Патріоти України.
Повідомляється, що під час відпрацювання в вестибюлі метро працівники відділу превенції управління поліції метрополітену помітили підозрілого чоловіка, який помітно нервував. Правоохоронці відразу запросили чоловіка в кімнату поліції і під час поверхневого огляду виявили в його сумці дві гранати Ф-1 і три запали до них.
Боєприпаси вилучили і направили на експертне дослідження. Затриманий виявився 21-річним уродженцем Черкаської області. Раніше проблем із законом не мав.
За фактом відкрито кримінальне провадження. За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...