У Києві дружина начальника поліції отримала квартиру за 7 млн грн у подарунок від... "бабусі-мільйонерки"

Колишній керівник районної державної адміністрації Києва та начальник поліцейського відділення столичного Річкового порту незаконно придбали дороговартісні активи. Для приховування багатства вони записали покупки на своїх дружин. Про це повідомило Національне агентство із запобігання корупції 26 травня, передають Патріоти України.

Експерти проаналізували декларацію ексочільника райадміністрації столиці та помітили відмітку про отримання дружиною у власність двох приміщень нежитлового фонду вартістю понад 2,5 мільйона гривень.

Дружина чиновника також якимось чином примудрилася придбати автомобіль люкс-класу Mersedes-Benz за 3 мільйони гривень. Декларант запевняв, ніби все придбано за гроші, які були зароблені від 2020 до 2021 року. Але здобуті дані свідчать, що вони не мали коштів на придбання вказаного майна.

Ще однією власницею несподіваного багатства виявилася дружина начальника відділу поліції Річкового порту. У цьому випадку декларант не придумав нічого кращого, як збрехати про бабусю-мільйонерку, яка вирішила на старості років подарувати його дружині квартиру за 7 мільйонів гривень.

Проте проведений НАЗК моніторинг способу життя службовця встановив, що бабуся не могла мати таких коштів. Зібрані детективами матеріали відправлено до Слідчої антикорупційної прокуратури для вирішення питання про початок судового процесу з метою вилучення незаконно отриманого майна на користь України.

Диктатор спалився зв'язком з російським військовим злочинцем: В палаці Лукашенка помітили подарункову кувалду

середа, 31 травень 2023, 19:05

Повідомляється, що кувалда лежить у футлярі для скрипки і дуже схожа на ту, яку не так давно передав до одного з музеїв у Білорусі командир одного із загонів "ПВК Вагнер". На кувалді з виставки можна розібрати подарунковий напис, що починається словами...

Хотів з'їсти вареників і злякався жовто-блакитного прапора: Польський священник потрапив у cкандал

середа, 31 травень 2023, 17:47

Парафіяльний священник з польського міста Козєглова спричинив шквал коментарів у Twitter під своїм актиукраїнським дописом. Він зазначив, що перебував у польському місті і хотів зайти до закладу, щоб скуштувати вареників, передають Патріоти України. Пр...