У Києві "герой парковки" кинув авто на газоні і "прославився" (фото)

У Києві водій поставив свій автомобіль на газон біля стихійної стоянки біля житлових будинків. Про це повідомив користувач Богдан Кураченко в чаті Telegram-каналу DTP.Kiev.Info, передають Патріоти України.

Так, на фото видно, як золотистий Шевроле стоїть всім корпусом на газоні приблизно в метрі від дороги. При цьому поряд на стоянці є одне вільне місце, куди можна було б переставити автомобіль.

За словами автора фото, знімок був зроблений в столичному районі Оболонь, недалеко від Виноградаря. "Жодного дня без героїв парковки. Київ, вулиця Галицька, 7", - вказав автор.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...