У Києві "герой парковки" кинув авто на газоні і "прославився" (фото)

У Києві водій поставив свій автомобіль на газон біля стихійної стоянки біля житлових будинків. Про це повідомив користувач Богдан Кураченко в чаті Telegram-каналу DTP.Kiev.Info, передають Патріоти України.

Так, на фото видно, як золотистий Шевроле стоїть всім корпусом на газоні приблизно в метрі від дороги. При цьому поряд на стоянці є одне вільне місце, куди можна було б переставити автомобіль.

За словами автора фото, знімок був зроблений в столичному районі Оболонь, недалеко від Виноградаря. "Жодного дня без героїв парковки. Київ, вулиця Галицька, 7", - вказав автор.

Заслужене визнання: Назвали найкращий фільм в історії українського кіно

п’ятниця, 25 червень 2021, 12:45

Легендарний фільм Сергія Параджанова "Тіні забутих предків" очолив рейтинг "100 кращих фільмів в історії українського кіно". Експерти вибирали шедеври національного кіно за результатами опитування "Довженко-Центру" разом з Союзом кінокритиків України. ...

Екстрім-відпочинок на "єдиному курорті "ДНР": Донеччани розповіли про регулярні облави та перевірки вночі

п’ятниця, 25 червень 2021, 12:15

Таким чином члени незаконних збройних формувань, які контролюють селище, знають, хто саме там відпочиває. Однак періодично вони влаштовують додаткові "перевірки". «Рассказали одну неприятную мелочь. Периодически ночью „военные“ делают облавы. Проверяют...