У Києві "герой парковки" серйозно розлютив сусідів - такого йому не пробачать (фото)

У мікрорайоні Нивки української столиці власник автомобіля Skoda Fabia дратує сусідів паркуванням в недозволених місцях, знищуючи зелену зону біля житлових будинків і перегороджуючи прохід по пішохідних доріжках. Фото героя парковки опубліковано в Telegram-каналі "ДТП. Київ", передають Патріоти України.

Як сказано в підписі до опублікованого знімку, водій паркує свій автомобіль в житловому районі на вулиці Щербаківського в недозволених місцях, використовуючи для цього то газон, де сусіди посадили молоді дерева, то тротуар перед дитячим майданчиком. "Проблем з паркуванням немає, до асфальтованої парковки 1 хвилина ходьби, але мабуть це занадто далеко! Простіше паркуватися як свиня!" - обурюються автори поста.

З архіву ПУ. "Чтобы один сосед с востока ох*ел": "Москву основал киевский князь: ответ Дмитрию Киселеву", - Соколова (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:00

Кремлівський пропаганд*н в черговий раз наступив на історичні граблі. "Дмитрий Киселев в очередной раз наступил на исторические грабли, которые до этого были мотыгой, до того палкой-копалкой, а до этого – палкой. . Вот что он сказал в своем видео: . ...

Куди варто їхати, а куди ні: У МОЗ оновили перелік країн "червоної" зони (повний список)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 15:57

МОЗ України опублікувало список країн "червоної" та "зеленої" зон за рівнем поширення коронавірусу, передають Патріоти України. За даними МОЗу, до "червоної зони" потрапили: Чорногорія, США, Молдова, Бразилія, Колумбія, Ізраїль, Франція, Чехія, Мальді...