У Києві хлопчик ледь не загинув через безтурботність батька - страшний момент потрапив на відео

У Києві в Деснянському районі біля ринку Юність ледве не сталося трагедії. Про це повідомили в "Київ Оперативний".

У мережу потрапило відео, як батько з сином на велосипедах вирішили перейти дорогу в недозволеному місці. Автомобіль зупинився, щоб пропустити їх, хлопчик пішов першим. У цей момент справа від автомобіля вилетів мопед і збив хлопчика.

Його тато відразу ж кинув велосипед і кинувся до сина. Водій мопеда теж відразу ж почав перевіряти в якому стані хлопчик.

Після тато прибрав велосипеди з дороги і повернувся до сина. Суду з відео хлопчикові пощастило і він не постраждав. Мабуть мопед рухався на невеликій швидкості.

З архіву ПУ. Кинув людей і пішов: Став відомий дивний факт про таємницю перевалу Дятлова

вівторок, 29 вересень 2020, 1:00

У Ігоря Дятлова був вельми крутий характер. Група Дятлова, яка загинула на Уралі у 1959 році, могла влаштувати бійку між собою через свого керівника. Як пише дослідник-аматор Валентин Дегтерьов у своєму блозі, у Ігоря Дятлова був вельми крутий характер...

Зупинили всю "зелену гілку": У київському метро зачепер потрапив під поїзд і загинув жахливою смертю

вівторок, 29 вересень 2020, 0:30

На Сирецько-Печерській лінії київського метрополітену потрапивши під поїзд загинула людина. Про трагедію повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен", зазначають Патріоти України. "Випадок летальний. За попередньою інформацією зачепер потрапив під...