У Дарницькому районі Києва сталася аварія в колекторі, в результаті чого постраждали четверо співробітників "Київводоканалу". Один з них пізніше помер в реанімації. Як повідомляється на сайті Головного управління ДСНС в Києві, інцидент стався о 11:03 на перехресті вулиці Тростянецької та Харківського шосе під час проведення ремонтних робіт, повідомляють Патріоти України.
Рятувальники уточнили, що працівників в результаті аварії змило напором холодної води. Їм вдалося дістати всіх постраждалих, одного з яких госпіталізували.

На сайті "Київводоканалу" пізніше повідомили, що один з потерпілих помер у реанімації. Йдеться про електрозварника 6 розряду Анатолія Лисюка 1959 року народження.

У лікарні перебуває один потерпілий з травмами середнього ступеня тяжкості і ще один лікується вдома.

При цьому в компанії додали, що під час робіт стався витік газоповітряної суміші. Зараз проводиться службове розслідування.

Зі свого боку очевидці в Facebook-групі "Нова Дарниця" пишуть, що чотирьох робітників буквально засмоктало в колектор під час події. Трьох дістали оперативно, а четвертого знайшли вже через 100 метрів в люку.
В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....
У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...