У Дарницькому районі Києва сталася аварія в колекторі, в результаті чого постраждали четверо співробітників "Київводоканалу". Один з них пізніше помер в реанімації. Як повідомляється на сайті Головного управління ДСНС в Києві, інцидент стався о 11:03 на перехресті вулиці Тростянецької та Харківського шосе під час проведення ремонтних робіт, повідомляють Патріоти України.
Рятувальники уточнили, що працівників в результаті аварії змило напором холодної води. Їм вдалося дістати всіх постраждалих, одного з яких госпіталізували.

На сайті "Київводоканалу" пізніше повідомили, що один з потерпілих помер у реанімації. Йдеться про електрозварника 6 розряду Анатолія Лисюка 1959 року народження.

У лікарні перебуває один потерпілий з травмами середнього ступеня тяжкості і ще один лікується вдома.

При цьому в компанії додали, що під час робіт стався витік газоповітряної суміші. Зараз проводиться службове розслідування.

Зі свого боку очевидці в Facebook-групі "Нова Дарниця" пишуть, що чотирьох робітників буквально засмоктало в колектор під час події. Трьох дістали оперативно, а четвертого знайшли вже через 100 метрів в люку.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...