У Дарницькому районі Києва сталася аварія в колекторі, в результаті чого постраждали четверо співробітників "Київводоканалу". Один з них пізніше помер в реанімації. Як повідомляється на сайті Головного управління ДСНС в Києві, інцидент стався о 11:03 на перехресті вулиці Тростянецької та Харківського шосе під час проведення ремонтних робіт, повідомляють Патріоти України.
Рятувальники уточнили, що працівників в результаті аварії змило напором холодної води. Їм вдалося дістати всіх постраждалих, одного з яких госпіталізували.

На сайті "Київводоканалу" пізніше повідомили, що один з потерпілих помер у реанімації. Йдеться про електрозварника 6 розряду Анатолія Лисюка 1959 року народження.

У лікарні перебуває один потерпілий з травмами середнього ступеня тяжкості і ще один лікується вдома.

При цьому в компанії додали, що під час робіт стався витік газоповітряної суміші. Зараз проводиться службове розслідування.

Зі свого боку очевидці в Facebook-групі "Нова Дарниця" пишуть, що чотирьох робітників буквально засмоктало в колектор під час події. Трьох дістали оперативно, а четвертого знайшли вже через 100 метрів в люку.
В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...