
Популярна мережа секонд-хендів "Баул" попала в скандал через камери відеоспостереження в примірочних. Про це розповіла одна з мешканок столиці, уточнивши, що інцидент стався в магазині, розташованому біля станції метро Героїв Дніпра, зазначають Патріоти України.
"Це камери 360 прямо над примірочною. Я підійшла до менеджера, він занервував і сказав, що вони не працюють. Показав мені вид з зовсім іншої камери - в коридор. І почав матюкатися..." - розповіла жінка.
Потім вона викликала на місце НП співробітників поліції, які взяли від неї заяву і пообіцяли розібратися в ситуації.
При цьому в магазині спершу стверджували, що камери зовсім не працюють, але правоохоронцям заявили, що все ж працюють, але нібито знімають тільки зал.

Скандал в "Баулі"

Скандал в "Баулі"

Скандал в "Баулі"
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...