У Києві мала дівчинка звалилась у озеро: Випадковий перехожий кинувся на допомогу. Очевидці зафільмували героїчний вчинок

У Києві випадковий перехожий кинувся на крики про допомогу і врятував маленьку дівчинку, яка впала в озеро і тонула, повідомляють Патріоти України з посиланням на Київ Оперативний.

НП сталася в парку "Перемога", що на Дарниці в суботу, 23 жовтня. Пізніше з'ясувалося, що рятувальника звуть Ігор, він з Івано-Франківської області, працює в поліції.

Що могло статися на озері

Стали відомі і подробиці події. Крім Ігоря ангелом-хранителем для дитини стала дівчина, яка побачила у воді дитину, побігла до неї і покликала на допомогу.

Коли дівчинку витягли, ще один чоловік швидко зняв з неї мокрий одяг і укутав своєю кофтою.

Дівчинку звуть Соня, їй 4-5 років. Вона плакала і нічого не говорила. Що дивно, дитина була в підгузку, і одягнеа зовсім не по сезону.

Мама дитини з'явилася хвилин через п'ять, схопила дитину і швидко втекла ще до прибуття поліції і швидкої.

Як саме дівчинка опинилася у воді, а судячи з відео - вона була далеко від берега - не повідомляється. Відомо, що в кінці парку є невелике довге озеро, штучно розширене і облаштоване, над водоймою є містки, а також пункт прокату човнів і катамаранів.

Смачного, шановна пані: У Мелітополі покупниця знайшла в хлібі мишачі екскременти (фото)

неділя, 5 грудень 2021, 21:59

Так, мешканка Мелітополя була неприємно здивована знахідкою в хлібі. У виробі вона виявила дивну чорну "начинку", яка виявилася мишачими екскрементами. Обурена покупниця жартує, що продукти життєдіяльності гризунів їй дісталися "в подарунок" до хліба. ...

Проблем із кредитами не було: "Приват" без попередження заблокував усі рахунки українця, пославшись на нові закони

неділя, 5 грудень 2021, 21:44

Клієнт "ПриватБанку" поскаржився на те, що його рахунки раптово і без попередження заблокували. Чоловік був клієнтом банку понад 10 років, він використовував сервіси і як фізособа, і як ФОП, проблем з кредитами у нього не було. У "Приваті" на скаргу ві...