У Києві мала дівчинка звалилась у озеро: Випадковий перехожий кинувся на допомогу. Очевидці зафільмували героїчний вчинок

У Києві випадковий перехожий кинувся на крики про допомогу і врятував маленьку дівчинку, яка впала в озеро і тонула, повідомляють Патріоти України з посиланням на Київ Оперативний.

НП сталася в парку "Перемога", що на Дарниці в суботу, 23 жовтня. Пізніше з'ясувалося, що рятувальника звуть Ігор, він з Івано-Франківської області, працює в поліції.

Що могло статися на озері

Стали відомі і подробиці події. Крім Ігоря ангелом-хранителем для дитини стала дівчина, яка побачила у воді дитину, побігла до неї і покликала на допомогу.

Коли дівчинку витягли, ще один чоловік швидко зняв з неї мокрий одяг і укутав своєю кофтою.

Дівчинку звуть Соня, їй 4-5 років. Вона плакала і нічого не говорила. Що дивно, дитина була в підгузку, і одягнеа зовсім не по сезону.

Мама дитини з'явилася хвилин через п'ять, схопила дитину і швидко втекла ще до прибуття поліції і швидкої.

Як саме дівчинка опинилася у воді, а судячи з відео - вона була далеко від берега - не повідомляється. Відомо, що в кінці парку є невелике довге озеро, штучно розширене і облаштоване, над водоймою є містки, а також пункт прокату човнів і катамаранів.

"Намагалась втримати життя": Наречена "Да Вінчі" особисто вивозила його після поранення

понеділок, 27 березень 2023, 13:45

Наречена Героя України Дмитра Коцюбайла, "Да Вінчі", Аліна Михайлова, яка є керівницею медичної служби "УЛЬФ", розповіла про день загибелі коханого. Жінка особисто намагалась врятувати пораненого Дмитра Коцюбайла. Про це розповіла сама Аліна у відверті...

"Полонений з яблуком" розповів про знущання росіян - втратив понад 32 кілограми

понеділок, 27 березень 2023, 12:56

Максим Колесніков увійде в історію російської війни проти України як "звільнений полонений з яблуком". Він розповів, як пережив майже 11 місяців російського полону. В інтерв'ю "Обозревателю" він поділився, що 10,5 місяців позначились не в кращу сторону...