У Києві Mercedes обстріляли з автомата Калашникова із глушником (фото, відео)

Автомобіль зареєстровано на Бондаренка Едуарда Костянтиновича, 2000 року народження.

У суботу, 28 листопада, у Дарницькому районі Києва обстріляли Mercedes. Про це повідомляють "Вартові еспресо" в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.

Всередині припаркованого авто на вулиці Драгоманова нікого не було. Mercedes обстріляли з АК-47У з глушником. Біля авто розкидано гільзи. Після обстрілу зловмисник залишив зброю поруч із іномаркою, а поруч валялись гільзи. Автомобіль зареєстровано на Бондаренка Едуарда Костянтиновича, 2000 року народження.

На місці працюють провоохоронці, вони припускають, що зловмисник хотів таким чином про щось "попередити" власника автівки.

У Херсоні подружжя пенсіонерів переказало для потреб ЗСУ отриману від окупантів пенсію. Зворушлива історія

вівторок, 16 серпень 2022, 0:29

Мешканці тимчасово окупованих Росією територій борються із загарбниками як можуть і з нетерпінням чекають приходу українських захисників. У Херсоні подружжя пенсіонерів переказали для потреб Збройних сил України отриману від окупантів пенсію, передають...

Природне право повноцінної життєдіяльності жінок: Шотландія першою у світі скасує плату за тампони та прокладки

понеділок, 15 серпень 2022, 23:45

З 15 серпня у Шотландії набирає чинності закон, який зобов'язує державні та освітні установи безплатно надавати жінкам тампони та прокладки під час менструації. Це перша подібна реалізована загальнонаціональна програма у світі. Уряд Шотландії з 2017 ро...