"Це можна описати як загальний маразм": Юрист прокоментував з точки зору закону заборону на особистий транспорт у Києві

Заява мера Києва Віталія Кличка про можливе обмеження пересування по місту на особистому авто через погіршення епідемічної ситуації в столиці не є законною. Про це заявив юрист Дмитро Горлевий. За його словами, така заборона не передбачена жодним законом України, передають Патріоти України.

"Це можна описати як загальний маразм. Чим вони збираються доводити це рішення в правовому руслі, я не знаю", – говорить він. За словами юриста, обмежити пересування на авто можна тільки в двох випадках: "Подібна заборона може вводиться тільки при військовому стані або режимі надзвичайного стану".

А при поточній ситуації в країні, Горлевой вважає таке рішення нелогічним, і більше спрямованим на залякування місцевих жителів. "Це навіть нелогічно, тому що людина, пересуваючись на особистому автомобілі, менше контактує з іншими людьми і не може їх заразити. Можливо таким чином просто хочуть залякати людей, щоб вони сиділи вдома і серйозніше ставилися до карантину", – сказав юрист.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Могло бути ще гірше": Москаль розповів, чому йому стало погано в прямому ефірі

субота, 6 червень 2020, 2:00

Екс-губернатор пояснив, що через фальсифіковані ліки у нього впав артеріальний тиск. Колишній голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль розповів, що йому стало погано під час прямого ефіру через прийом фальсифікованих ліків...

Хіти тижня. Українським водіям готують "сюрприз" з техоглядом: Що треба знати

субота, 6 червень 2020, 1:00

На розгляд Верховної Ради винесуть новий законопроект про повернення раніше скасованого в Україні обов'язкового техогляду для всіх легкових автомобілів. Про це заявив міністр Владислав Криклій, передають Патріоти України. За підсумками зустрічі з посло...