У Києві на Троєщині збоченець-іноземець у рожевих штанах чіплявся до жінок у парку, "зваблюючи" своїми геніталіями (фотофакти)

У Києві на Троєщині збоченець-іноземець чіплявся до жінок у паркуУ Києві збоченець чіплявся до жінок у парку і демонстрував геніталії. Хулігана вдалося затримати - ним виявився іноземець, у якого раніше вже були проблеми з законом. Про це 14 грудня передає Муніципальна варта Києва на сторінці, зазначають Патріоти України.

Інцидент стався сьогодні вранці в парку Троєщина, де неадекват показував киянкам, які просто проходили повз, свій статевий орган. Тоді мешканки столиці звернулися за допомогою до муніципалів.

На місце прибули представники варти, і незабаром виявили схожого за описом чоловіка недалеко від парку.

Повідомляється, що зловмисник, побачивши правоохоронців, спробував втекти, але його наздогнали та передали поліції.

Як з'ясувалося, ексгібіціоністом виявився громадянин Алжиру, який притягався і раніше за порушення закону.

Також представники Муніципальної варти опублікували фото затриманого.

У Києві на Троєщині збоченець-іноземець чіплявся до жінок у парку


Що буде, коли штучний інтелект досягне сингулярності та чи буде він здатен убити людей: Вчені дали прогноз

вівторок, 30 травень 2023, 0:28

Різноманітні штучні інтелекти (від чат-ботів до нейромереж і автопілотів у авто), які стрімко захоплюють світ, здаються для людства розвагою та чимось, що покращить наше життя у вже недалекому майбутньому. Але, ймовірно, коли ШІ досягне сингулярності, ...

Оце так! На руїнах стародавньої пекарні знайшли кілька мішків борошна - йому 3 000 років

вівторок, 30 травень 2023, 0:22

Археологи у Вірменії розкопали залишки 3000-річної пекарні. Спочатку вони думали, що білий порошок, розкиданий по всіх руїнах, є попелом, але подальший аналіз відкрив зовсім іншу картину, передають Патріоти України. Польсько-вірменська команда археолог...