
У Києві 3 жовтня на хабарі у $22 000 затримали завідувача відділення трансплантації та хірургії печінки Національного інституту трансплантології ім. Шалімова, який вимагав ці гроші за проведення операції на печінці та реабілітацію після неї. Спочатку пацієнт передав йому $2000, але медик заявив, що йому потрібні цілих $40000, повідомили у поліції Києва на сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Доктора медичних наук затримали під час отримання $22 000 США. Проводяться обшуки і допити свідків. У службовому кабінеті правоохоронці знайшли $64 550 і близько 9000 грн, а у нього вдома – понад $13 000 і 7300 євро", – уточнили правоохоронці. У прокуратурі Києва уточнили, що лікаря затримали "на гарячому". Згідно з інформацією на сайті інституту, завідувачем зазначеного відділення є Олег Котенко. Цю саму інформацію підтвердив радник міністра охорони здоров'я Дмитро Раїмов.

Мережа АТБ сьогодні є однією з найбільших і найвідоміших в Україні, але її назва має історичне походження, яке пов’язане зовсім не з продуктовим ритейлом, передають Патріоти України. Як зазначається в матеріалах про розвиток компанії, історія бренду по...
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...