
У Києві 3 жовтня на хабарі у $22 000 затримали завідувача відділення трансплантації та хірургії печінки Національного інституту трансплантології ім. Шалімова, який вимагав ці гроші за проведення операції на печінці та реабілітацію після неї. Спочатку пацієнт передав йому $2000, але медик заявив, що йому потрібні цілих $40000, повідомили у поліції Києва на сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Доктора медичних наук затримали під час отримання $22 000 США. Проводяться обшуки і допити свідків. У службовому кабінеті правоохоронці знайшли $64 550 і близько 9000 грн, а у нього вдома – понад $13 000 і 7300 євро", – уточнили правоохоронці. У прокуратурі Києва уточнили, що лікаря затримали "на гарячому". Згідно з інформацією на сайті інституту, завідувачем зазначеного відділення є Олег Котенко. Цю саму інформацію підтвердив радник міністра охорони здоров'я Дмитро Раїмов.

Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...