
У Києві 3 жовтня на хабарі у $22 000 затримали завідувача відділення трансплантації та хірургії печінки Національного інституту трансплантології ім. Шалімова, який вимагав ці гроші за проведення операції на печінці та реабілітацію після неї. Спочатку пацієнт передав йому $2000, але медик заявив, що йому потрібні цілих $40000, повідомили у поліції Києва на сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Доктора медичних наук затримали під час отримання $22 000 США. Проводяться обшуки і допити свідків. У службовому кабінеті правоохоронці знайшли $64 550 і близько 9000 грн, а у нього вдома – понад $13 000 і 7300 євро", – уточнили правоохоронці. У прокуратурі Києва уточнили, що лікаря затримали "на гарячому". Згідно з інформацією на сайті інституту, завідувачем зазначеного відділення є Олег Котенко. Цю саму інформацію підтвердив радник міністра охорони здоров'я Дмитро Раїмов.

30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...