
У Києві 3 жовтня на хабарі у $22 000 затримали завідувача відділення трансплантації та хірургії печінки Національного інституту трансплантології ім. Шалімова, який вимагав ці гроші за проведення операції на печінці та реабілітацію після неї. Спочатку пацієнт передав йому $2000, але медик заявив, що йому потрібні цілих $40000, повідомили у поліції Києва на сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Доктора медичних наук затримали під час отримання $22 000 США. Проводяться обшуки і допити свідків. У службовому кабінеті правоохоронці знайшли $64 550 і близько 9000 грн, а у нього вдома – понад $13 000 і 7300 євро", – уточнили правоохоронці. У прокуратурі Києва уточнили, що лікаря затримали "на гарячому". Згідно з інформацією на сайті інституту, завідувачем зазначеного відділення є Олег Котенко. Цю саму інформацію підтвердив радник міністра охорони здоров'я Дмитро Раїмов.

В Іспанії археологи виявили римське святилище, вирізьблене в стіні карʼєру наприкінці II століття нашої ери. Його присвятили Міневрі – богині мудрості, війни та ремесел, передають Патріоти України. Ширина споруди сягає 70 сантиметрів, а висота – пів ме...
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...