
У Києві 3 жовтня на хабарі у $22 000 затримали завідувача відділення трансплантації та хірургії печінки Національного інституту трансплантології ім. Шалімова, який вимагав ці гроші за проведення операції на печінці та реабілітацію після неї. Спочатку пацієнт передав йому $2000, але медик заявив, що йому потрібні цілих $40000, повідомили у поліції Києва на сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Доктора медичних наук затримали під час отримання $22 000 США. Проводяться обшуки і допити свідків. У службовому кабінеті правоохоронці знайшли $64 550 і близько 9000 грн, а у нього вдома – понад $13 000 і 7300 євро", – уточнили правоохоронці. У прокуратурі Києва уточнили, що лікаря затримали "на гарячому". Згідно з інформацією на сайті інституту, завідувачем зазначеного відділення є Олег Котенко. Цю саму інформацію підтвердив радник міністра охорони здоров'я Дмитро Раїмов.

Українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати, однак вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію за віком щороку поступово зростають. У Пенсійному фонді України пояснили, чим відрізняються трудовий і страховий стаж, а також який ...
Найближчими днями в Україні прогнозують спекотну погоду, у низці областей пройдуть короткочасні дощі, подекуди з грозами, передають Патріоти України з посиланням на Укргідрометцентр . "23 червня вночі переважно без опадів; вдень в Україні, крім північ...