У Києві начальницю Служби у справах дітей та сім'ї затримали за торгівлю сиротами

За безперешкодне всиновлення чиновниця вимагала в подружжя $1 тис.

У Києві начальниця Служби у справах дітей та сім'ї однієї з районних в місті Києві державних адміністрацій продавала дитину. За безперешкодне всиновлення чиновниця вимагала в подружжя $1 тис. Її затримали на отриманні грошей. Про це повідомили в прес-службі столичної прокуратури, передають Патріоти України.

"Вказана службова особа вимагала 1 тисячу доларів за безперешкодне усиновлення подружжям малолітньої дитини та надання висновку про доцільність такого усиновлення і його відповідність інтересам дитини", - йдеться в повідомленні.

Мова йде про начальницю Служби у справах дітей та сім'ї Подільської райдержадміністрації, за інформацією Служби безпеки України. "Чиновниця вимагала гроші від родин, які планували усиновити малюків із дитячих будинків. Так, безперешкодне усиновлення 4-річної дитини чиновниця оцінила в 1 тисячу доларів. Затримали посадовицю на робочому місці під час отримання усієї суми хабаря", – йдеться в повідомленні СБУ.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманій про підозру. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають. Службу у справах дітей та сім'ї Подільської РДА очолює Вікторія Маринченко, за даними з відкритих джерел.

У Нідерландах винайшли живу еко-труну: Тіло в ній розкладається за пару років (фото)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:30

Зараз вчені вивчають вплив нових трун на якість ґрунту. Вони сподіваються, що їх дослідження допоможуть переконати місцеву владу використовувати їх розробку. Вчений з Нідерландів розробив екологічні живі труни з грибів, які сприяють швидкому розкладанн...

Знову мирні люди – розмінна монета: спецслужби «ЛНР» та «ДНР» затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".