У Києві начальницю Служби у справах дітей та сім'ї затримали за торгівлю сиротами

За безперешкодне всиновлення чиновниця вимагала в подружжя $1 тис.

У Києві начальниця Служби у справах дітей та сім'ї однієї з районних в місті Києві державних адміністрацій продавала дитину. За безперешкодне всиновлення чиновниця вимагала в подружжя $1 тис. Її затримали на отриманні грошей. Про це повідомили в прес-службі столичної прокуратури, передають Патріоти України.

"Вказана службова особа вимагала 1 тисячу доларів за безперешкодне усиновлення подружжям малолітньої дитини та надання висновку про доцільність такого усиновлення і його відповідність інтересам дитини", - йдеться в повідомленні.

Мова йде про начальницю Служби у справах дітей та сім'ї Подільської райдержадміністрації, за інформацією Служби безпеки України. "Чиновниця вимагала гроші від родин, які планували усиновити малюків із дитячих будинків. Так, безперешкодне усиновлення 4-річної дитини чиновниця оцінила в 1 тисячу доларів. Затримали посадовицю на робочому місці під час отримання усієї суми хабаря", – йдеться в повідомленні СБУ.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманій про підозру. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають. Службу у справах дітей та сім'ї Подільської РДА очолює Вікторія Маринченко, за даними з відкритих джерел.

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...