У Києві надзвичайно п'яний водій влетів у патрульне авто, копи в лікарні

У Києві нетверезий водій спричинив ДТП зі службовим автомобілем патрульної поліції, поліцейських травмовано, повідомляють Патріоти України з посиланням на патрульну поліцію Києва.

"Подія сталася близько 4-ї ранку на бульварі Лесі Українки. Патрульні зупинилися на світлофорі, очікували зелений сигнал, коли відчули потужний удар у задню частину службового Toyota. Інспекторів, які перебували в автомобілі, ушпиталили медики.

Автомобілем Audi, що здійснив наїзд на службовий транспорт, керував водій з явними ознаками алкогольного сп'яніння. Результат освідування приладом Драгер позитивний — 2,67 проміле, що більше ніж у 13 разів перевищує дозволений рівень", - йдеться у повідомленні.

Патрульні склали на чоловіка протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП.

Українські біженці у ЄС під ударом: Ось кому можуть не подовжити тимчасовий захист

неділя, 28 червень 2026, 8:57

Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...

В Україні запускають проєкт із відновлення традиційних сільських хат: Що відомо

неділя, 28 червень 2026, 8:39

В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...