У Києві під тиском громадськості скасували концерт Світлани Лободи

Після анонсування благодійного концерту Лободи в столиці, у мережі здійгялася хвиля обурення. Навіть Охматдит, на потреби якого мали збирати гроші організатори, висловився проти проведення цього заходу.

 Лобода і Osocor вирішили не розпалювати скандал далі

Концерт Світлани Лободи, який мав відбутися 25-го серпня в Osocor Residence, таки скасували. Про це повідомили на сторінці клубу в Instagram.

"Osocor Residence та LOBODA прийняли спільне рішення скасувати благодійний концерт 25/08. Нам прикро, що благодійна мета проведення виступу сприйнялася як відбілення репутації артиста. Проте ми розуміємо, наскільки важливо зараз зберігати внутрішню єдність. Значну кількість квитків вже було придбано. Кошти за них будуть повернуті", - йдеться у заяві.

"Ми шукаємо інші способи та шляхи, щоби відбудувати ЛОР-відділення ОХМАТДИТу і сподіваємося на вашу підтримку. Слава Україні!", - додали організатори.

У коментарях до посту активіст Сергій Стерненко, який у 2017-му році вже зривав концерт Лободи в Одесі, написав, що це єдине правильне рішення.

З 1 жовтня водіям в Україні загрожують додаткові штрафи: За що покарають

середа, 27 вересень 2023, 7:15

В Україні з 1 жовтня буде введено в дію зимову редакцію Правил дорожнього руху (ПДР) України. Згідно з нею, з 1 жовтня запроваджуються штрафи за невключення фар ближнього світла на заміських дорогах, а також за рух понад 50 км/год на деяких міських дор...

"Як обухом по голові": У Києві оштрафували пенсіонерів-волонтерів, які допомагають ЗСУ

середа, 27 вересень 2023, 6:42

У Києві стався конфлікт між волонтерами, які плетуть маскувальні сітки, та патрульною поліцією. Люди, які допомагають армії, помітили, що в приміщені, де вони плетуть сітки, - зникають речі. Вони викликали на місце поліцію, але правоохоронці факту крад...