Їй було лише 35: У Києві після операції померла молода дружина екс-міністра охорони здоров'я

У Києві померла молода дружина екс-голови МОЗ Олександра Квіташвілі. 35-річна Анастасія Островська померла через ускладнення після планової операції, передають Патріоти України.

Політик, який очолював МОЗ в 2014-2016 роках, написав про трагедію в родині на своїй сторінці в Facebook. Згідно з інформацією на сторінці політика у Wikipedia, Анастасія померла ще 8 листопада. Видання Сһаѕ New пише, що жінці робили операцію у клініці "Борис".

Повідомляється, що Островській видаляли камені в жовчному міхурі. І нібито під час операції були пошкоджені судини. За життя жінки боролися впродовж десяти годин, але врятувати її не вдалося.

В клініці відмовляються розголошувати будь-яку інформацію про те, що трапилося. Тобто, вони не підтвердили, але і не спростували факти.

"Всім, хто пише. Так, Настя пішла. Учора ввечері. Слова співчуття - марні. Осягнути неможливо. Буде жити в пам'яті вічно. Коли і де буде прощання - поки не знаю", - написала Інна Голованчук у Facebook.

Бідолаха задихалась у мішку для трупів: Жінка "ожила" у похоронному бюро, проте через два дні таки померла

неділя, 5 лютий 2023, 23:28

У Центрі спеціального догляду за хворими на хворобу Альцгеймера в місті Урбандейл, штат Айова у США, спочатку вирішили, що їхня 66-річна підопічна померла. Проте жінка "ожила" у мішку для трупів в похоронному бюро. Через два дні потерпіла таки померла....

Запрошували на "благодійний івент зі збором коштів для ЗСУ": Киянка розповіла, як блогери із Франківська шукали дівчат на скандальні вечірки

неділя, 5 лютий 2023, 22:52

Хлопці з Івано-Франківська організовували вечірки у Києві, на яких знущалися з дівчат. Вони проводили стріми з непритомними людьми й могли гвалтувати їх. Киянка Аліна Левчук розповіла, що також отримувала запрошення на вечірку. Вона поділилася скриншот...