
У Києві помітили чоловіка, який розігнався на моноколесі до 60 кілометрів на годину.Відео інциденту опублікував Telegram-канал "Київ без цензури".
На записі видно, що чоловік їде по бульвару Перова в Дніпровському районі, обганяючи легковий автомобіль.
"Це реально? На моноколесі 60 км/ч. Здається, пора врегулювати рух самокатів і моноколес", – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 24 червня в Києві встановили максимальну швидкість для користувачів електросамокатів - 20 км/год. Як повідомляє міська держадміністрація, це врегульовано підписаним сьогодні меморандумом про співпрацю влади столиці з операторами послуг прокату електросамокатів.
На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...