З 1 червня в Києві планують почати новий етап ослаблення карантину. Про це на брифінгу сказав мер Києва Віталій Кличко, передають Патріоти України.
Столична влада планує відкрити дитячі садки, спортивні комплекси і зали, фітнес-центри (крім басейнів), дитячо-юнацькі спортивні школи, пляжі і зони відпочинку біля водойм.
Відновлять роботу установи професійно-технічної та вищої освіти для випускників та абітурієнтів. Також з 1 червня будуть зняті обмеження на відвідування міських кладовищ.
Кличко також нагадав, що з 23 травня в Києві розпочався другий етап ослаблення карантину, зокрема, відкрилися магазини площею до 1000 квадратних метрів. Відновив роботу в звичайному режимі наземний громадський транспорт.
Також сьогодні в місті відкрили спортивні та дитячі майданчики в парках і скверах і на прибудинкових територіях.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...