З 1 червня в Києві планують почати новий етап ослаблення карантину. Про це на брифінгу сказав мер Києва Віталій Кличко, передають Патріоти України.
Столична влада планує відкрити дитячі садки, спортивні комплекси і зали, фітнес-центри (крім басейнів), дитячо-юнацькі спортивні школи, пляжі і зони відпочинку біля водойм.
Відновлять роботу установи професійно-технічної та вищої освіти для випускників та абітурієнтів. Також з 1 червня будуть зняті обмеження на відвідування міських кладовищ.
Кличко також нагадав, що з 23 травня в Києві розпочався другий етап ослаблення карантину, зокрема, відкрилися магазини площею до 1000 квадратних метрів. Відновив роботу в звичайному режимі наземний громадський транспорт.
Також сьогодні в місті відкрили спортивні та дитячі майданчики в парках і скверах і на прибудинкових територіях.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...