У Києві скоротять комендантську годину. Громадський транспорт курсуватиме довше

Із 26 березня у Києві можуть скоротити комендантську годину. Вона триватиме з 00:00 до 05:00.

Про це повідомляє начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

"Нещодавно КМВА разом із командуванням Угруповання сил і засобів оборони Києва опрацювали спільне рішення щодо удосконалення системи інженерних загороджень у столиці. Згідно якому частина блокпостів залишаться, частина перейде в "сплячий" режим, а решта буде повністю демонтована. Це рішення вже впроваджується", – зазначив він.

За його словами, після вирішення цього питання наразі триває процедурне узгодження щодо термінів і порядку зміни тривалості комендантської години в Києві.

"Згідно робочому варіанту, найвірогідніше з 26-го березня 2023 року комендантська година в столиці України скоротиться. Починаючи від вказаної дати, вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня", – повідомив Попко.

Водночас Попко підкреслив, що війна не закінчилася, загрози для столиці все ще існують. "І якщо виникнуть підстави – безпекові заходи можуть бути посилені. Зокрема, і тривалість комендантської години може бути збільшена", – попередив очільник КМВА.

Своєю чергою мер Києва Віталій Кличко підтвердив, що скоротити комендатську годину в столиці планується з нуля годин 26 березня.

"Метро і наземний громадський транспорт із 26 березня змінять графік роботи відповідно до часу комендантської години – тобто, працюватимуть на годину довше. Магазини, торговельні центри та ресторани також подовжать свою роботу. З урахуванням часу, аби їх працівники могли дістатися додому до початку комендантської години", – написав Кличко у Telegram.

Він додав, що у Київській області комендантську годину теж скоротять – як і в столиці, вона триватиме з нуля годин до 5 години ранку щодоби.

Нагадаємо, наразі комендантська година у Києві триває з 23:00 до 05:00.

Українцям платять по 16 тис. грн від Червоного Хреста: Хто може отримати та як подати заявку

понеділок, 27 березень 2023, 19:28

Українським ветеранам війни, які отримали інвалідність через повномасштабну війну, виплачують по 16 тис. грн від Червоного Хреста України (ККУ, не Міжнародного Комітету Червоного Хреста, це різні організації). Виплати здійснюються по 4 тис. грн на міся...

Залужний особисто вручив нагороду 21-річному герою, який самотужки відбив штурм на свій опорний пункт. "Хижак" розповів подробиці бою, відео котрого так вразило загал

понеділок, 27 березень 2023, 19:18

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив "Золотим Хрестом" старшого солдата 92 окремої механізованої бригади ім.Івана Сірка Руслана Зубарєва та вручив йому нагородну зброю, зазначають Патріоти України. . "Мав честь нагородити старшого солдат...