У Києві стався викид радіації

У Києві в одній з будівель Центральної геофізичної обсерваторії зафіксували підвищений рівень радіації, повідомляють Патріоти України з посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій (ДСНС)

Підвищений рівень радіаційного випромінювання виявили у будівлі фізико-хімічної лабораторії, що розташована на проспекті Науки, 39.

"Під час проведення радіаційної розвідки підтверджено наявність перевищення рівня радіаційного випромінювання всередині окремого приміщення будівлі лабораторії", - заявили в ДСНС.

За словами рятувальників, підвищений рівень радіації зафіксований лише всередині приміщення, ззовні радіаційний фон був у нормі. Загрози персоналу лабораторії та навколишньому середовищу немає.

У ДСНС додали, що забруднені фрагменти будівлі будуть утилізовані.

Про причини викиду радіації нічого не повідомляється.

Новоявлені Антоній і Клеопатпа: Наталка Денисенко заручилася зі скандальним бойфрендом. Місцем кільцевання обрали знаменитий храм Аполона (фотосесія)

субота, 27 червень 2026, 8:57

36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...

Ви могли це не знати! Що означає українське слово "крислатий"

субота, 27 червень 2026, 8:39

Через війну, яку розпочала Росія, багато українців відмовилися від використання російської мови та перейшли на українську. Але вони не завжди знають значення деяких українських слів. Наприклад, слова "крислатий", передають Патріоти України. Зідно зі "С...