У Києві створили масштабний ландшафтний заказник

Територія проектованого заказника розташована вздовж Дніпровського екологічного коридору, багатого рослинами і тваринами, занесеними в Червону книгу.

У Києві з’явився ландшафтний заказник «Осокорківські луки». Фото: inforesist.org.

У Києві з’явився ландшафтний заказник «Осокорківські луки», розміром 148 гектарів. Відповідне рішення співавторства голови депутатської групи «Київська команда» Сергія Гусовського Київрада ухвалила 11 квітня. Документ підтримали 93 депутати, передають Патріоти України.

Згідно з проектом рішення, ландшафтний заказник створили на південь від озера Тягле і вулиці Колекторної в Дарницькому районі Києва орієнтовною площею 148 га, поблизу територій, які раніше за ініціативою «Київської Команди» звільнили від масштабної забудови, розірвавши договори оренди зі скандальним забудовником.

Територія проектованого заказника розташована вздовж Дніпровського екологічного коридору, багатого рослинами і тваринами, занесеними в Червону книгу. Ініціатори рішення переконані: ландшафтний заказник «Осокорківські луки» не тільки збереже цінні природні комплекси водно-болотних угідь, а сприятиме поліпшенню стану навколишнього середовища мегаполісу. «Осокорківські луки» будуть відкритими для всіх киян. Отже, стануть одним з улюблених місць відпочинку жителів і гостей столиці.

«Хочеться подякувати потужній місцевій громаді, яка впродовж довгого часу відстоювала Осокорківські луки, яка чергувала там і вдень, і вночі», — заявив Сергій Гусовський.

Згадана ділянка — це землі комунальної власності столиці, а тому проект рішення Київрада доручила КО «Київзеленбуд» забезпечити охорону та збереження об’єкта. У документі також йдеться про те, що «Київзеленбуд» має вжити заходів щодо державної реєстрації права постійного користування земельною ділянкою заказника.

Хіти тижня. Тримайся, Лію! Хвора на коронавірус Ахеджакова хотіла втекти з лікарні, бо не могла дивитися у палаті на нескінчену путінську телепропаганду

субота, 23 січень 2021, 4:00

Російська журналістка Олена Риковцева повідомила, що артистку Лію Ахеджакову виписали з московської лікарні, де вона проходила лікування. Відзначимо, що раніше в ЗМІ з'являлася інформація про госпіталізацію жінки, але пізніше вона її спростувала. Як ви...

Хіти тижня. От-така от медицина..: В одеській лікарні після накладення гіпсу жінка змушена була поповзом діставатися до виходу з лікарні (відео)

субота, 23 січень 2021, 1:00

Як видно з відео, медперсоналу взагалі немає ніякого діла до людини, ща повзе коридором медичного закладу. «А що мені залишається робити? Якщо у мене іншого виходу немає», - каже жінка. «Не відомо, як жінка добиралася далі - на таксі, громадському тран...