У Києві створили масштабний ландшафтний заказник

Територія проектованого заказника розташована вздовж Дніпровського екологічного коридору, багатого рослинами і тваринами, занесеними в Червону книгу.

У Києві з’явився ландшафтний заказник «Осокорківські луки». Фото: inforesist.org.

У Києві з’явився ландшафтний заказник «Осокорківські луки», розміром 148 гектарів. Відповідне рішення співавторства голови депутатської групи «Київська команда» Сергія Гусовського Київрада ухвалила 11 квітня. Документ підтримали 93 депутати, передають Патріоти України.

Згідно з проектом рішення, ландшафтний заказник створили на південь від озера Тягле і вулиці Колекторної в Дарницькому районі Києва орієнтовною площею 148 га, поблизу територій, які раніше за ініціативою «Київської Команди» звільнили від масштабної забудови, розірвавши договори оренди зі скандальним забудовником.

Територія проектованого заказника розташована вздовж Дніпровського екологічного коридору, багатого рослинами і тваринами, занесеними в Червону книгу. Ініціатори рішення переконані: ландшафтний заказник «Осокорківські луки» не тільки збереже цінні природні комплекси водно-болотних угідь, а сприятиме поліпшенню стану навколишнього середовища мегаполісу. «Осокорківські луки» будуть відкритими для всіх киян. Отже, стануть одним з улюблених місць відпочинку жителів і гостей столиці.

«Хочеться подякувати потужній місцевій громаді, яка впродовж довгого часу відстоювала Осокорківські луки, яка чергувала там і вдень, і вночі», — заявив Сергій Гусовський.

Згадана ділянка — це землі комунальної власності столиці, а тому проект рішення Київрада доручила КО «Київзеленбуд» забезпечити охорону та збереження об’єкта. У документі також йдеться про те, що «Київзеленбуд» має вжити заходів щодо державної реєстрації права постійного користування земельною ділянкою заказника.

День народження великої дочки України, вбитої кілерами КДБ за наказом керівництва ЦК КПРС (відео)

середа, 18 вересень 2019, 0:31

Художниця Алла Горська свідомо вибрала дисидентський шлях. Як наслідок - її роботи знищували, її саму виключали зі Спілки художників і влаштовували за нею стеження.

З архіву ПУ. Відомий український поет, музикант та художник крутив роман із двома сестрами

вівторок, 17 вересень 2019, 23:35

Павло Тичина був ніжним, дуже вразливим романтиком із красивим обличчям і вважав себе Дон Жуаном. 16 вересня 1967 році у Києві помер український поет, музикант та художник Павло Тичина. Йому було 76 років. Він був ніжним, дуже вразливим романтиком із...