У Києві в декількох районах бачили неймовірну веселку (фото)

Над Києвом 22 травня можна було спостерігати неймовірне за красою природне явище. Фото і відео, що опублікував "Реальний Київ", ширяться Мережею, передають Патріоти України.

Яскраву веселку у Києві бачили в декількох районах. Водночас жителі лівобережної частини столиці, зокрема, Дніпровського району, виклали в соцмережі найбільшу кількість фото та відео веселки особливої краси.

Зазначимо, що хоча веселка і поширене атмосферне оптичне явище, однак кожного разу зачаровує своєю красою. Цікаво, народні прикмети про веселку свідчать, що слід очікувати хороших новин.

"Контрдиверсійні заходи": Росіяни хочуть запровадити цензуру на листування і дзвінки в окупації

середа, 27 вересень 2023, 8:24

На тимчасово окупованих територіях Донецької області активізувалися дії, спрямовані на придушення діяльності опору. Про це повідомляє Центр національного спротиву, передають Патріоти України. У регіоні повернули режим комендантської години після так зв...

"Боже мій": Співробітниця McDonald's показала, як готується популярна їжа (відео)

середа, 27 вересень 2023, 8:07

Дівчина, яка працює в одному з ресторанів мережі McDonald's у США, розповіла, що яйця, млинці та суміш буріто "продаються вже готовими". Відповідне відео опублікував користувач blexican_shay83 в TikTok, передають Патріоти України. Американка продемонст...