
В одній із лікарень Києва загадково помер 31-річний військовий, який перебував там на лікуванні. Наразі поліція проводить розслідування, відкрито два кримінальних провадження. Одне з них - умисне вбивство. Про це повідомили в поліції Києва, передають Патріоти України.
За даними правоохоронців, військовий був на лікуванні в одній із лікарень Солом’янського району від 30 червня.
"16 липня о 23.50 друг померлого, який проходив лікування з ним в одній палаті, виявив останнього на вулиці на території лікарні у збудженому та неадекватному стані. Він повідомив про це працівників муніципальної охорони медзакладу", - йдеться у повідомленні.
Працівники муніципальної охорони допомогли медикам доправити чоловіка до палати, проте згодом його перевели до реанімації. 17 липня військовий загадково помер. У лікарні працювали правоохоронці, щоб встановити причини трагедії.
"Провівши першочергові слідчі дії, правоохоронці опитали персонал лікарні, охоронців, вилучили відео з камер зовнішнього спостереження, а також з нагрудних бодікамер працівників муніципальної охорони. Також криміналісти ретельно оглянули бомбосховище, до якого ввечері заходив військовий", - зазначили у поліції.
За цим фактом відкрито провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ – умисне вбивство та ч. 1 ст. 140 ККУ – неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником. Призначено експертизу, яка допоможе встановити причини смерті.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...