
У Києві в Офіс генерального прокурора України 7 серпня прийшла жінка, яка почала погрожувати підпалити себе. Про сам інцидент написала "Страна" на своєму Telegram-каналі з посиланням на джерела, опублікувавши відповідне відео. На ньому нерозбірливо чутно, як жінка в приймальні говорила про якісь справи, розслідування, передають Патріоти України.
Під час бесіди співробітник сказав, що у разі, якщо жінка зламає стіл, на якому сидить, викличуть поліцію. "Викликайте. Я вже ні в'язниці, ні смерті не боюсь. У мене за 11 років нічого всередині немає", – відповіла та. Очевидці інциденту повідомили, що незнайомка ще з самого ранку кричала й лаялася в приймальні. "Погрожує підпалити себе. До неї виходять один за одним і намагаються її заспокоїти", – зазначив співрозмовник журналістів.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...