У Києві ввели режим надзвичайної ситуації, - прем'єр-міністр Шмигаль

Рішення було прийнято на засіданні уряду ввечері в п'ятницю, 20 березня.

Кабінет міністрів України ввів режим надзвичайної ситуації через необхідність боротьби з коронавірусом в Києві, а також Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. Про це в Telegram повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України.

За його словами, таке рішення було прийнято на засіданні уряду ввечері в п'ятницю, 20 березня. Надзвичайна ситуація вводиться на цих територіях для протидії поширенню коронавірусу.

Зазначимо, що надзвичайна ситуація передбачає режим максимальної готовності до небезпеки, координацію всіх зусиль для забезпечення безпеки. Всі системи повинні бути напоготові, влада повинна організувати штаби і інформувати населення. Такий режим може вводитися на рівні місцевої влади.

При цьому, слід відрізняти режим надзвичайної ситуації від режиму надзвичайного стану, який є особливим правовим режимом і має на увазі обмеження конституційних прав громадян.

Зі сльозами на очах: Легендарний Златан Ібрагімович оголосив про завершення кар'єри (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 15:30

Повісити бутси на гвіздок із закінченням сезону 2022/23 вирішив знаменитий форвард італійського "Мілана" та збірної Швеції Златан Ібрагімовіч, передають Патріоти України. 41-річний нападник завершив кар'єру, віддавши професіональному спорту понад 24 ро...

"Дуже приємно": Вдова окупанта заявила, що рада автівці, виданій за смерть чоловіка (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 15:23

Вдова ліквідованого в Україні полковника окупаційної армії РФ Сергія Постнова заявила, що рада отримати автомобіль як компенсацію за його смерть. Ключі від машин родичам загиблих загарбників вручили в межах благодійної акції "Ми пам'ятаємо" в Москві 27...