
Кабінет міністрів України ввів режим надзвичайної ситуації через необхідність боротьби з коронавірусом в Києві, а також Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. Про це в Telegram повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України.
За його словами, таке рішення було прийнято на засіданні уряду ввечері в п'ятницю, 20 березня. Надзвичайна ситуація вводиться на цих територіях для протидії поширенню коронавірусу.
Зазначимо, що надзвичайна ситуація передбачає режим максимальної готовності до небезпеки, координацію всіх зусиль для забезпечення безпеки. Всі системи повинні бути напоготові, влада повинна організувати штаби і інформувати населення. Такий режим може вводитися на рівні місцевої влади.
При цьому, слід відрізняти режим надзвичайної ситуації від режиму надзвичайного стану, який є особливим правовим режимом і має на увазі обмеження конституційних прав громадян.
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...