
Кабінет міністрів України ввів режим надзвичайної ситуації через необхідність боротьби з коронавірусом в Києві, а також Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. Про це в Telegram повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України.
За його словами, таке рішення було прийнято на засіданні уряду ввечері в п'ятницю, 20 березня. Надзвичайна ситуація вводиться на цих територіях для протидії поширенню коронавірусу.
Зазначимо, що надзвичайна ситуація передбачає режим максимальної готовності до небезпеки, координацію всіх зусиль для забезпечення безпеки. Всі системи повинні бути напоготові, влада повинна організувати штаби і інформувати населення. Такий режим може вводитися на рівні місцевої влади.
При цьому, слід відрізняти режим надзвичайної ситуації від режиму надзвичайного стану, який є особливим правовим режимом і має на увазі обмеження конституційних прав громадян.
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...