У Києві ввели режим надзвичайної ситуації, - прем'єр-міністр Шмигаль

Рішення було прийнято на засіданні уряду ввечері в п'ятницю, 20 березня.

Кабінет міністрів України ввів режим надзвичайної ситуації через необхідність боротьби з коронавірусом в Києві, а також Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. Про це в Telegram повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України.

За його словами, таке рішення було прийнято на засіданні уряду ввечері в п'ятницю, 20 березня. Надзвичайна ситуація вводиться на цих територіях для протидії поширенню коронавірусу.

Зазначимо, що надзвичайна ситуація передбачає режим максимальної готовності до небезпеки, координацію всіх зусиль для забезпечення безпеки. Всі системи повинні бути напоготові, влада повинна організувати штаби і інформувати населення. Такий режим може вводитися на рівні місцевої влади.

При цьому, слід відрізняти режим надзвичайної ситуації від режиму надзвичайного стану, який є особливим правовим режимом і має на увазі обмеження конституційних прав громадян.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...